American Crime Story Versace
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Modowe wieczory w towarzystwie Blahnika, Scotta czy Wintour?

Zobaczcie najlepsze produkcje platformy Netflix i HBO

Sabina Zięba 10 września 2019 18:15
American Crime Story Versace
Fot. Materiały prasowe

Nieuchronnie zbliżają się chłodniejsze, jesienne wieczory, które część z nas będzie spędzała na kanapie w towarzystwie laptopa i kieliszka wina przy dobrym filmie. Co jednak z tymi kochającymi tematykę modową? Można to połączyć! Dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami fashion, zebrane przez nas produkcje będą strzałem w 10!

American Crime Story: Zabójstwo Versace

Hitowa produkcja Netflixa opowiada kulisy śmierci jednego z najpopularniejszych projektantów mody. Zostajemy przeniesieni do 1997 roku, kiedy to Gianni Versace został zastrzelony pod swoją posiadłością w Miami Beach przez Andrew Cunanana, następnie śledząc rozwikłanie sprawy przez śledczych. W siostrę designera, Donatellę, wcieliła się niesamowita Penelope Cruz.

Manolo: The Boy Who Made Shoes For Lizards

Dokument platformy Netflix opowiada, w jaki sposób Manolo Blahnik odniósł sukces w branży modowej, a buty jego projektu są rozchwytywane przez największe fashionistki. Wiecie, że zaczął od tworzenia... dla jaszczurek?

In Vogue: The Editor’s Eye

Produkcja HBO ukazuje kulisy powstawania światowej biblii mody, a także jej historię, sięgając aż do 1892 roku. O swoim wkładzie w kształtowanie magazynu opowiadają dziennikarze mody, redaktorzy, fotografowie oraz styliści.

The September Issue

Ten film dokumentalny HBO przybliża sylwetkę redaktor naczelnej magazynu Vogue, Anny Wintour. Kamera towarzyszy jej podczas pokazów mody, spotkań z projektantami i modelkami oraz zamkniętych narad z współpracownikami. Obraz pokazuje kulisy powstawania powstawania najważniejszego w roku, jesiennego numeru magazynu w 2007 roku.

Jeremy Scott – The People’s Designer

Dokument Netflixa opowiada historię życia i kariery Jeremy’ego Scotta, poczynając od skromnego dzieciństwa na farmie w Missouri do posady dyrektora kreatywnego w firmie Moschino.

Sneakerheadz

W tej godzinnej produkcji Netflixa atleci, raperzy i inni fanatycy obuwia sportowego pokazują swoje  bogate kolekcje, a eksperci śledzą ewolucję tego fenomenu popkultury.

TAGI #film #HBO #Netflix

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!