Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name
O tym się mówi!

Sara Boruc stworzyła własną markę odzieżową, sygnowaną pierwszym nazwiskiem!

Jaka jest pierwsza kolekcja The Mannei?

Aleksandra Frankowska 10 listopada 2020 12:27
Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name

Sara Boruc wraz z mężem i dziećmi wróciła do Polski, gdzie Artur ponownie zasilił szeregi Legii Warszawa. Projektantka i influencerka postanowiła wykorzystać ten czas na własny rozwój i stworzyła własną markę modową. Na jej Instagramie można zobaczyć pierwsze projekty, które tworzy pod nazwą The Mannei.

Sara Mannei otworzyła kolejną markę, tym razem modową

Niewiele osób wie, że Sara wraz z siostrami ma już jedną markę, która tworzy biżuterię. Sin by Mannei cieszy się sporym zainteresowaniem zwłaszcza wśród influencerek. Tym razem postawiła jednak na własny biznes, a nie od dziś wiadomo, że moda to jedna z jej wielkich pasji. Nową markę Sara sygnuje panieńskim nazwiskiem The Mannei. Na Instagramie można zobaczyć już pierwsze projekty z najnowszej kolekcji, między innymi skórzane płaszcze.

Marka modowa Sary Boruc
Fot. Instagram

Kiedy będzie można kupić projekty Sary Boruc?

Ubrania z najnowszej kolekcji The Mannei będą dostępne w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Jednocześnie Sara zapowiedziała, że ilość produktów będzie limitowana, ale będzie też możliwość zamówienia ubrań w przedsprzedaży.

Marka modowa Sary Boruc
Fot. Instagram

Projektem płaszcza zachwycają się również sławne koleżanki Boruc, między innymi Julia Wieniawa, Maffashion czy Natalia Siwiec. Fanki również są zachwycone, chociaż niektóre z nich doszukują się tutaj kopiowania projektów, jak w przypadku sukni ślubnej. Myślicie, że mogą mieć rację? 

Marka modowa Sary Boruc
Fot. Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🦥 #mannei #sinbymanneijewels #dailystyle #outfitinspiration

Post udostępniony przez ˢᴬᴿᴬ ᴮᴼᴿᵁᶜ 𝕄𝔸ℕℕ𝔼𝕀 (@mannei_is_her_name)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?