roksana-wegiel-zachwyca-w-modnej-bluzie-od-polskiej-marki
Fot. Instagram @roxie_wegiel
VIVA! SHOPPING

Roksana Węgiel zachwyca w modnej bluzie od polskiej marki!

Wiemy, gdzie ją kupić!

Paulina Filipowicz 25 listopada 2020 13:31
roksana-wegiel-zachwyca-w-modnej-bluzie-od-polskiej-marki
Fot. Instagram @roxie_wegiel

Mimo tego że Roksana Węgiel ma zaledwie 15 lat, w przeciągu ostatnich lat szturmem podbiła muzyczny rynek. Fani i fanki śledzą każdy jej krok - zainteresowanie budzi nie tylko twórczość młodej artystki, ale każdy szczegół jej życia! Co lubi, jak wypoczywa, z kim się spotyka... oraz jakie ubrania i akcesoria nosi zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Nic więc dziwnego, że gdy ostatnio Roksana opublikowała zdjęcie w stylowej bluzie, pod postem posypały się komentarze fanów z zapytaniem o markę produktu.

Sportowa elegancja zawsze w trendach! Zajrzyj na Modago i zobacz nasze bluzy damskie.

Roksana Węgiel zachwyca w modnej bluzie od polskiej marki

Dresowy total look to jeden z największych trendów roku 2020. Marki modowe prześcigają się w tworzeniu stylowych kompletów, a znane dziewczyny wybierają i prezentują na sobie te fasony, w których po prostu czują się najlepiej. Od białych klasyków, po kolorowe bluzy dresowe we wzory. Możesz dopasować swój zestaw do nastroju lub bawić się kompletami miksując kolory. Możesz również postawić na bluzę z przesłaniem, hasłem, ulubionym cytatem czy zabawnym tekstem.

Taki właśnie fason wybrała Roksana Węgiel, która opublikowała zdjęcie w szarej bluzie z napisem: "better than your ex and next" (tłum. lepsza niż twoja była i następna"). Odważny look dopełniła również nowa fryzura. Roxie pokazała się w zupełnie odmienionej wersji z kolorowymi pasemkami!

Okazuje się, że fason pochodzi ze sklepu polskiej marki. Szary model kupimy w sklepie PLNY LALA. Za ten element stylizacji przyjdzie nam zapłacić około 270 złotych. Choć na razie produkt ten został wyprzedany, w ofercie PLNY LALA znajdziecie szeroki wybór wygodnych i stylowych bluz w ciekawe motywy graficzne, hasła czy wzory.

Jak Wam się podoba nowy look Roksany Węgiel?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.