Suknia Miss Supranational 2021 natalia balicka piorun
Fot. Instagram: @nataliabalicka, YouTube.com
O tym się mówi!

Natalia Balicka pokazała pierwowzór sukienki z Miss Supranational 2021!

Widzicie jakiekolwiek podobieństwo?

Aleksandra Frankowska 25 sierpnia 2021 14:27
Suknia Miss Supranational 2021 natalia balicka piorun
Fot. Instagram: @nataliabalicka, YouTube.com

Nie milkną echa na temat sukienki projektu Eli Piorun, którą założyła Natalia Balicka podczas finału Miss Supranational 2021. Na zdjęciu niestety daleka jest od oryginału.. Czy miała szansę zdobyć upragniony tytuł właśnie w tej kreacji?

Natalia Balicka podczas finału Miss Supranational 2021

Kilka dni temu miał miejsce kolejny finał Miss Supranational 2021. O wygraną rywalizowało aż 58 kobiet z całego świata, prezentując swoje wdzięki, urodę i niesamowite kreacje. Reprezentantką Polski została 21-letnia Natalia Balicka. Nie udało jej się zdobyć żadnego miejsca, jednak znalazła się na językach całego świata ze względu na kreację od Eli Piorun, osobistej projektantki Agaty Dudy.

Balicka pokazała pierwowzór sukienki z konkursu Miss Supranational

Natalia Balicka zdobyła tytuł Miss Europy, jednak to na co zwrócono największą uwagę to sukienka. Zdecydowanie nie przypadła ona do gustu internautom, a nawet celebrytom, którzy głośno komentowali sprawę w mediach.

Ja na przygotowanie się do gali finałowej Miss Supranational miałam miesiąc czasu, a przypomnę, że przed galą czekało mnie jeszcze dwutygodniowe zgrupowanie, z którego niestety nie mogłam wyjechać. Sukienka przyjechała do mnie na samo zgrupowanie. Ja, jak ją zobaczyłam byłam bardzo niezadowolona z wykonania, ponieważ projekt wyglądał zupełnie inaczej.

Balicka na swoim Instagramie pokazała prototyp sukni, który miała otrzymać. Zdecydowanie widać różnicę w tym, jak wyglądała wcześniej, a jaką wersję otrzymała reprezentantka Polski.

Natalia Balicka suknia
Fot. Instagram @aldonawleklak

Suknia Miss Supranational 2021
Fot. YouTube.com

Ja się godziłam na coś zupełnie innego, ale będąc na zgrupowaniu niestety nie mogłam już nic z tym zrobić, ponieważ nie miałyśmy tam na nic innego czasu.

Finałowa kreacja przypadła jednak do gustu Balickiej.

Z mojej sukienki finałowej, wieczorowej, byłam bardzo zadowolona. Naprawdę wykonanie było świetne, dokładnie takie, jakie chciałam. Tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń.

Co sądzicie o pierwszej wersji sukni?

TAGI #moda 2021

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.