primark-polska-otwarcie-2020-warszawa-sierpien-mlociny-galeria-sklep-ubrania-dodatki-zakupy-ceny-galeria-handlowa-damska
Fot. mat. prasowe
O tym się mówi

Pierwszy Primark w Polsce już otwarty! Znamy ceny ubrań i modnych dodatków!

Do kupienia nie tylko ubrania, ale również gadżety do domu!

Aleksandra Frankowska 20 sierpnia 2020 13:30
primark-polska-otwarcie-2020-warszawa-sierpien-mlociny-galeria-sklep-ubrania-dodatki-zakupy-ceny-galeria-handlowa-damska
Fot. mat. prasowe

Pierwszy w Polsce Primark w warszawskiej Galerii Młociny został oficjalnie otwarty. 20 sierpnia 2020 stało się kultową datą, bowiem spekulacje na temat otwarcia sklepu w naszym kraju pojawiały się w sieci od dawna. Co więcej, popularna sieciówka nie sprzedaje jedynie ubrań, ale również gadżety, akcesoria i dodatki do wnętrz. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, jednak wciąż zastanawiające jest, jakie ceny są w polskim Primarku?

Pierwszy w Polsce Primark już otwarty

W czwartek 20 sierpnia otwarty został pierwszy w Polsce sklep popularnej sieciówki Primark. Można zrobić tutaj najmodniejsze zakupy w naprawdę niskich cenach! Powierzchnia 3660 m2 znajduje się w Galerii Młociny w Warszawie na dwóch piętrach. W środku umieszczono aż 30 kas, 35 przymierzalni dla klientów, a także umożliwiono bezpłatne korzystanie z sieci WiFi.

Ekologiczne materiały w ofercie polskiego Primarku

W oficjalnym komunikacie, marka Primark podała również informację, że w ofercie znajdą się produkty pozyskiwane w sposób zrównoważony.

Klienci będą mogli kupić w nim także produkty Primark, wykonane z materiałów pozyskiwanych w sposób zrównoważony, w tym organicznych oraz pochodzących z recyklingu. Asortyment ten jest częścią inicjatywy Primark Cares, zgodnie z którą Primark, jako firma odpowiedzialna, chce sukcesywnie powiększać asortyment produktów wykonanych z materiałów ekologicznych oraz bardziej przyjaznych środowisku.

Niskie ceny w polskim Primarku

W ofercie sklepu Primark znaleźć można odzież damską, męską i dziecięcą. Dostępne są również kosmetyki, akcesoria do domu i gadżety. Klientów przyciągają przede wszystkim bardzo niskie ceny. Najtańszą koszulkę można kupić już za 2,5 zł. Akcesoria, takie jak okulary, biżuteria czy torebki kosztują od 6 złotych w górę. W Primarku świetne zakupy zrobią również mężczyźni, których t-shirty zaczynają się od kwot rzędu 3 zł. Wśród akcesoriów domowych znaleźć można także poduszki, świece, sztuczne rośliny, zasłony czy lampy. Niektóre ceny są naprawdę powalające i na miarę każdego portfela! 

Sukienka w kropki, 75zł

Znamy ceny produktów marki Primark w Polsce
Fot. Primark

Błękitna marynarka, 195 zł

Znamy ceny produktów marki Primark w Polsce
Fot. Primark

Torebka shopperka, 60 zł

Znamy ceny produktów marki Primark w Polsce
Fot. Primark

Nawilżacz powietrza, 50 zł

Znamy ceny produktów marki Primark w Polsce
Fot. Primark

Sztuczna roślina w stojaku, 95 zł

Znamy ceny produktów marki Primark w Polsce
Fot. Primark

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.