co miała na sobie Oliwia Bieniuk na maturze?
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi

Oliwia Bieniuk pokazała, w co ubrała się na maturę z matematyki!

Jej stylizacja mogła zszokować nauczycieli!

Marta Cieplak 5 maja 2021 17:30
co miała na sobie Oliwia Bieniuk na maturze?
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Oliwia Bieniuk to nie tylko córka sławnych rodziców, Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej. To także jedna z najbardziej rozpoznawanych gwiazd młodego pokolenia, którą na Instagramie obserwuje już prawie 200 tysięcy osób. Nastolatka ma na swoim koncie już pierwsze kampanie modowe, a także liczne sesje, na których występuje w roli modelki. W zeszłym roku wystąpiła też w pierwszym filmie. Dlatego wszyscy zastanawiają się, czy pójdzie w ślady sławnej mamy. Ale zanim Oliwia Bieniuk zdecyduje się na studia, musi zdać maturę. Dziś podeszła do egzaminu z matematyki i na swoim Instastories pochwaliła się nietypową stylizacją!

Zobacz także: https: Oliwia Bieniuk zachwyca w roli modelki beauty!

Stylizacja Oliwii Bieniuk na maturze

Oliwia Bieniuk właśnie zakończyła naukę w gdyńskim liceum o profilu teatralno-filmowym i jest w trakcie zdawania egzaminu maturalnego. W dniu matury z matematyki wrzuciła na swoje Instatories zdjęcie z samochodu w bardzo nietypowej jak na taką okazję stylizacji! Nastolatka zdecydowała się bowiem założyć krótką jeansową i lekko postrzępioną mini, rajstopy w kropki i białe botki na obcasie. Jej look daleko odbiegał od klasycznego wizerunku uczennicy na maturze w eleganckiej sukience lub spódnicy i białej koszuli.

Oliwia Bieniuk stylizacja na maturze
Fot. Instagram/Oliwia Bieniuk

Jednak Oliwia zapewne może liczyć na przychylne przyjęcie – w końcu skończyła profil artystyczny, w którym na pewno namawiano uczniów do podkreślania swojego charakteru i wyrażania siebie poprzez ubiór.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk w nowej kampanii zdjęciowej pozuje bez stanika!

Co ciekawe, białe botki są chyba ulubionym modelem nastolatki. Paparazzi sfotografowali ją w nich i na egzaminie maturalnym z polskiego i na zakończeniu roku! Ty też możesz mieć podobne:

Jeansowa spódniczka, to klasyka każdej szafy. Wybraliśmy kilka modeli, które świetnie sprawdzą się okresie wiosennym oraz letnim. Jeśli chcesz podkreślić swoje nogi, to postaw właśnie na długość mini!

Jak Wam się podoba jej wybór stylizacji na maturę? Jesteście na tak, czy uważacie, że jednak powinna założyć coś bardziej stosownego?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @oliwia.bieniuk

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.