Meghan Markle w sukience
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Meghan Markle zachwyca w ciążowej sukience! Kreacja niesie za sobą ukryty przekaz

Meghan zaplanowała każdy szczegół!

Paulina Filipowicz 15 lutego 2021 18:29
Meghan Markle w sukience
Fot. Getty Images

W Walentynki 2021 Meghan Markle i książę Harry byli głównym obiektem zainteresowania mediów na całym świecie. Para ujawniła, że spodziewają się drugiego dziecka! Wiadomość o powiększeniu rodziny królewskiej została wysłana w świat wraz z czarno-białą fotografią przedstawiającą zakochanych rodziców. Fani pary szybko zauważyli mały, lecz ważny element zdjęcia, który kryje za sobą znaczący przekaz.

Meghan Markle zachwyca w ciążowej sukience. Kreacja ta niesie za sobą ukryte przesłanie

Czarno-białe zdjęcie Meghan i Harrego, zrobione przez ich przyjaciela i wieloletniego fotografa Misana Harrimana, ukazuje parę na łonie natury. Książę czule gładzi żonę po włosach, podczas gdy ona obejmuje swój ciążowy brzuszek i z uśmiechem wpatruje się w oczy męża. Sussexowie znajdują się w sadzie w Los Angeles. Co ciekawe, zdjęcie zostało wykonane… z Londynu! Misan Harriman użył w tym celu iPada!

Na fotografii, która w kilka godzin zyskała globalny rozgłos, przyszła mama dwójki dzieci ma na sobie sięgającą do ziemi sukienkę od amerykańskiego domu mody Carolina Herrera. Okazuje się, że kreacja jest sentymentalnym ukłonem w stronę jej prawie dwuletniego synka Archiego, ponieważ strój ten został dla niej uszyty, kiedy była jeszcze w ciąży ze swoim pierworodnym!

"Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem” - powiedział w rozmowie z BBC rzecznik pary. „Książę i księżna Sussex są szczęśliwi, że spodziewają się drugiego dziecka”.

Meghan Markle i książe Harry nieprzypadkowo wybrali właśnie 14 luty, jako datę ogłoszenia radosnej nowiny o drugim dziecku. W ten sposób oddali hołd księżnej Dianie, matce Harryego. Okazuje się bowiem, że dokładnie 37 lat temu, w 1984 roku, Lady Di ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka! Wszystko wskazuje na to, że Sussexowie mają zaplanowany najdrobniejszy szczegół i nic nie dzieje się u nich przez przypadek! Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych dobrych wieści od szczęśliwych przyszłych rodziców dwójki dzieci!  

Meghan Markle w ciąży
Fot. SplashNews.com/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.