malgorzata-rozenek-w-sportowej-stylizacji-na-wrotkach-pokazala-brzuch-po-ciazy
Fot. Instagram @m_rozenek
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan w sportowej stylizacji na wrotkach pokazała brzuch po ciąży!

Jak się prezentuje?

Paulina Filipowicz 19 sierpnia 2020 15:29
malgorzata-rozenek-w-sportowej-stylizacji-na-wrotkach-pokazala-brzuch-po-ciazy
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek wraca do formy po ciąży! Gwiazda zaledwie ponad dwa miesiące temu została mamą po raz trzeci, a już rozpoczęła intensywne treningi. Ostatnio pochwaliła się ćwiczeniami z prywatną trenerką w domowy zaciszu, a tym razem postanowiła zadbać o ciało na świeżym powietrzu. Małgosia Rozenek zaprezentowała się na... wrotkach. Przy okazji pokazała figurę po porodzie!

Małgorzata Rozenek w sportowej stylizacji na wrotkach pokazała brzuch po ciąży

Dumna mama powoli wraca do formy sprzed ciąży i rozpoczyna sportowe treningi. Ile kilogramów gwiazda planuje zrzucić? "Jeszcze mam bardzo daleko od swojej formy. Zostało mi spokojnie 10 kilogramów, które muszę jakoś zrzucić. Robię to na spokojnie, połóg jest takim okresem, kiedy nie należy przesadzać" - zdradziła miesiąc temu Małgosia w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Małgorzata Rozenek stawia na różne formy treningu. Jak się okazuje, jedną z nich jest jazda na wrotkach! Prezenterka pokazała w mediach społecznościowych, jak wygląda podczas ćwiczeń. Gwiazda postawiła na look niczym z filmowych kadrów lat 80. Założyła białe legginsy i sportowy stanik ze zmysłowym wiązaniem. Nie zapomniała o ochraniaczach, a rolki dopasowała kolorystycznie do sportowej stylizacji.

"Różnorodność w treningu 💪 ciało i umysł potrzebuje różnych form ruchu 😁 dziś wrotki 💁‍♀️ co przyniesie jutro?" - napisała Małgosia Rozenek.

Nie tylko stylizacja zrobiła wrażenie na internautach, ale przede wszystkim zgrabna figura Małgosi. Fani nie kryli zachwytu i pochlebnie komentowali sylwetkę świeżo upieczonej mamy:

"Tak wyglądać po porodzie .... marzenie ..."

"Aleś chudzinka już"

"Super figura tak szybko po porodzie!" - pisali fani.

Trzeba przyznać, że Małgosia Rozenek szybko wraca do formy i robi to w wielkim stylu! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.