Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
ZE ŚWIATA MODY

Małgorzata Rozenek-Majdan założyła biżuterię za ponad 23 tysiące złotych!

Pochodzi z kolekcji polskiej marki!

Redakcja VIVA! 25 marca 2020 09:59
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan zamieściła na Instagramie swoje czarno-białe sesyjne zdjęcie, na którym pozuje z koniem. Gwiazda opatrzyła je następującym komentarzem: „Kochani na jakiś czas muszę powrócić do obowiązków domowych: pranie, sprzątanie i wszystkich tych ekscytujących rzeczy, które wszyscy co jakiś czas musimy robić. Uwielbiam dyskusje z Wami i obiecuję, jeszcze nie raz dać do nich pretekst. Tymczasem życzę Wam miłego popołudnia, wpadnę tu późnym wieczorem. Całusy dla wszystkich”. Na fotografii prowadząca Projekt Lady ma na sobie fantazyjną biała bluzkę, ale tym co dodaje tej stylizacji prawdziwego glamouru jest biżuteria. A dokładnie rzecz ujmując dwa naszyjniki z literą „M” i… kilkanaście bogato zdobionych obrączek.

Małgorzata Rozenek-Majdan w biżuterii polskiej marki ZoZo Design

Jak to sprawdziliśmy naszyjnik i obrączki, które prezentuje Małgorzata Rozenek-Majdan pochodzą z kolekcji polskiej marki ZoZo Design. Za naszyjniki tego brandu trzeba zapłacić 1000 złotych i 850 złotych, zaś każda ze zdobionych białymi bądź czarnymi cyrkoniami obrączek to wydatek ponad tysiąca złotych (a dokładniej od 1500 do 1700 złotych). Tak więc na zdjęciu z Instagrama Małgorzata Rozenek-Majdan ma na sobie biżuterię wartą ponad 23 tysiące złotych! Musimy więc przyznać, że modny trend polegający na noszeniu wielu pierścionków bądź bransoletek choć efektowny, bywa też bardzo kosztowny!

Małgorzata Rozenek-Majdan założyła biżuterię za ponad 23 tysiące złotych
Fot. Materiały prasowe

Małgorzata Rozenek-Majdan założyła biżuterię za ponad 23 tysiące złotych
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.