Małgorzata Rozenek-Majdan w dresie polskiej marki
Fot. Instagram @m_rozenek, materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Małgorzata Rozenek-Majdan w zabawnym dresie polskiej marki!

Ten model jest już hitem na Instagramie!

Redakcja VIVA! 2 kwietnia 2020 18:14
Małgorzata Rozenek-Majdan w dresie polskiej marki
Fot. Instagram @m_rozenek, materiały prasowe

Małgorzata Rozenek-Majdan w zabawnej bluzie polskiej marki! Prowadząca Projekt lady tak jak wielu z nas nie opuszcza domu. I właśnie stamtąd pochodzą jej relacje na Instagramie. Na jednym z ostatnich zdjęć Małgorzata Rozenek-Majdan zaprezentowała wyjątkowo wdzięczną stylizację. Jej głównym składnikiem był dresowy komplet w zabawne laleczki. A fotografię wzbogacił następujący komentarz: „Dzień dobry laleczki. Miałam wrzucić post primaaprilisowy, ale cała ta sytuacja jest jak z kiepskiego żartu, wiec po prostu ja i cały #gangmajdana życzymy Wam wszystkim miłego dnia. P.S. Z okazji braku okazji zrobiłam dziś pierwszy od cztery dni make up”.

Ile kosztują dresy Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Skąd pochodzi dresowy komplet Małgorzaty Rozenek-Majdan? To jeden z przebojów polskiej marki niedopodrobienia.com, która reklamuje się hasłem „Be Happy, Be Yourself”. Jak czytamy na stronie marki:

Dresy sygnowane naszymi, cudownymi, oryginalnymi, bardzo koleżeńskimi „laleczkami” odwołują się do… i tu z pełną premedytacja zostawiamy niedopowiedzenie… niech one same przemówią. My jesteśmy jednego pewne – jesteśmy: #NIEDOPODROBIENIA

A my powiedzmy na koniec, że dresy, które skłoniły Małgorzatę Rozenek-Majdan do zrobienia pierwszego od czterech dni makijażu kosztują 550 złotych i wciąż są dostępne na stronie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry laleczki 😁 miałam wrzucić post prima aprilisowy, ale cała ta sytuacja jest jak z kiepskiego żartu, wiec po prostu ja i cały #gangmajdana życzymy Wam wszystkim 😁 miłego dnia 😁 😘❤️ p.s. Z okazji braku okazji zrobiłam dziś pierwszy od 4 dni Make up, ale nie bardzo mi chciało wysilać to użyłam tylko 4 kosmetyków: CC Cream Chanel nr 30 Bronzer Laura Mercier Mój ukochany róż Mac’a new romance, tu na policzkach, powiekach, nosku i skrzydełkach Kupidyna (ustach) Kredka do brwi benefit 2 i 3 I wyszło nie najgorzej 🤷‍♀️😁😂 całusy ❤️❤️❤️ #postniesponsorowany 😂😂😂😂

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek-Majdan w dresie polskiej marki
Fot. Materiały prasowe

Małgorzata Rozenek-Majdan w dresie polskiej marki
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.