Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan,Bal Fundacji TVN, Warszawa, 17.09.2022 rok
Fot. VIPHOTO/East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan niczym wojownicza księżniczka na Balu Fundacji TVN!

Stylizacja przykuła uwagę wszystkich zgromadzonych

Konrad Szczęsny 18 września 2022 10:06
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan,Bal Fundacji TVN, Warszawa, 17.09.2022 rok
Fot. VIPHOTO/East News

W sobotę 17. września po dwuletniej przerwie odbył się w Warszawie Bal Fundacji TVN. Na wydarzeniu nie zabrakło największych gwiazd stacji. Do zdjęć pozowali m.in. Magda Gessler z ukochanym Waldemarem Kozerawskim, Dorota Szelągowska, Katarzyna Kolenda-Zaleska czy Agnieszka Woźniak-Starak. Uwagę zgromadzonych i fotoreporterów przykuła jednak najbardziej Małgorzata Rozenek-Majdan, której stylizacja była naprawdę spektakularna!

Małgorzata Rozenek-Majdan w stylizacji ze złotą zbroją na Balu Fundacji TVN

Ona wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Tego dnia świeżo upieczona prowadząca „Dzień Dobry TVN” na ściance pojawiła się z ukochanym. Para jak zwykle tryskała dobrym humorem, promiennie się uśmiechała i chętnie pozowała do zdjęć.

I choć Małgorzata Rozenek-Majdan przyzwyczaiła fanów i media do oryginalnych i przyciągających oko stylizacji, tym razem (dosłownie!) wprawiła zgromadzonych w osłupienie. Na charytatywne wydarzenie wybrała bowiem sukienkę, która przez internautów została okrzyknięta „stylizacją na Xenę: wojowniczą księżniczkę” (bohaterkę słynnego serialu). Złożył się na nią welurowy granatowy dół i imitująca zbroję, złota góra. Całości dopełniły okazałe łańcuchy, przyczepione do błyszczącego gorsetu, które swobodnie opadały na biodra prezenterki. 

Zdjęcia możesz zobaczyć poniżej.

Czytaj także: Małgorzata Rozenek-Majdan w szczerej rozmowie z Kubą Wojewódzkim. „Wytniesz to?”

Małgorzata Rozenek-Majdan, Bal Fundacji TVN, Warszawa, 17.09.2022 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan,Bal Fundacji TVN, Warszawa, 17.09.2022 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Bal Fundacji TVN
Fot. Dariusz Gałązka/AKPA

Bal Fundacji TVN
Fot. Dariusz Gałązka/AKPA

Internauci komentują stylizację Małgorzaty Rozenek-Majdan na Balu Fundacji TVN

Na swoim profilu na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan zamieściła wideo, na którym uwieczniony został moment jej podróży z mężem na Bal Fundacji TVN. Widzimy, jak prowadząca „Dzień Dobry TVN” wsiada do luksusowego auta, przejeżdża pewien dystans do miejsca, w którym odbywało się wydarzenie, po czym wychodzi z samochodu, by z Radosławem Majdanem wejść na ściankę.

W komentarzach zaroiło się od zachwytów.

„Polska nie była na to gotowa. 🔥🔥 ogień !”, „Piękna , całakowota, cudowna osobowość ❤️”, „Pięknie jak z Hollywood 👏”, „Sukienka sztos piękna 🙂💜”, stwierdzili jedni.

Inni byli nieco mniej wyrozumiali. „Wypisz-wymaluj warszawska syrenka- uboższa wersja 🤦”, oceniła kwaśno jedna z internautek. „Widać że bardzo Pani wygodnie w tej zbroi 😄😄😂”, „Kiedy filmy wejdą zbyt mocno 😂”, „Zamysł może fajny ale wykonanie średnie po za tym to coś przy szyji po co to bez tego myślę że o wiele lepiej ta kreacja wyglądał”, komentowali.

A co Ty sądzisz o tej stylizacji?  

Czytaj także: Stanisław Rozenek o show-biznesie: „Często myślałem o takich rzeczach”

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.