Pojawiła się na najważniejszych pokazach na wiosnę i lato 2023

Marta Cieplak 4 października 2022 16:30

Małgorzata Bela to jedna z najbardziej znanych polskich modelek, która rozpoczęła karierę w 1997 roku i od tego czasu związana jest z agencją Model Plus. I, co ciekawe, mimo skończonych 45 lat jest bardzo rozchwytywana. W tym i poprzednim roku wystąpiła na wielu okładkach najważniejszych modowych magazynów i w dużych kampaniach, m.in. dla Max Mary, Magdy Butrym oraz Reserved. A w ciągu ostatnich tygodni można było ją podziwiać na pokazach najważniejszych marek modowych świata.

ZOBACZ TAKŻE: Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela. Jak wyglądała ich historia miłości?

Małgosia Bela kariera

Małgosia Bela jest modelką od 25 lat. I mimo tego, że na pokazach pojawiają się coraz młodsze dziewczyny, jej gwiazda nadal świeci bardzo jasno. Małgosia Bela zyskała sławę niemal natychmiast, bo już po roku od zaistnienia w agencji Model Plus wystąpiła na pokazach Givenchy, Comme de Garcons i Balenciagi. Potem brała udział w kampaniach dla marek takich jak Donna karan, Chloe, Max Mara, Giorgio Armani, Valentino czy Versace.

Od 2004 roku Bela gra w filmach. Zadebiutowała w obrazie Ono Małgorzaty Szumowskiej i za tę rolę dostała nagrodę za najlepszą rolę nieprofesjonalną na festiwalu filmowym w Kijowie. Potem zagrała w m.in. w filmach o Karolu Wojtyle i Janosiku w reżyserii Agnieszki Holland. A w 2020 roku przyjęła propozycję roli w filmie Erotica 2022.

Ze światem filmu Małgorzata Bela związała się jeszcze mocniej wychodząc za mąż w 2017 roku za utytułowanego reżysera i zdobywcę Oscara, Pawła Pawlikowskiego.

Jesteście ciekawi, jak Małgosia Bela prezentuje się obecnie na wybiegu? Zajrzyjcie koniecznie do naszej galerii! 

1/5
Małgorzata Bela Sacai
Copyright @imax.tree.com
1/5

Małgorzata Bela pokaz Sacai ss 2023

2/5
Małgorzata Bela Max Mara
Copyright @imax.tree.com
2/5

Małgorzata Bela pokaz Max Mara ss 2023

3/5
Małgorzata Bela Marni
Copyright @imax.tree.com
3/5

Małgorzata Bela pokaz Marni ss 2023

4/5
Małgorzata Bela Givenchy
Copyright @imax.tree.com
4/5

Małgorzata Bela pokaz Givenchy ss 2023

5/5
Małgorzata Bela Kors
Copyright @imax.tree.com
5/5

Małgorzata Bela pokaz Michael Kors ss 2023

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.