Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O tym się mówi!

Lewandowscy od stóp do głów w stylizacjach od Dolce&Gabbana! 

Wiemy, ile kosztowały wybrane przez nich ubrania!

Aleksandra Frankowska 26 lipca 2021 11:27
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Rodzina Lewandowskich spędza jeszcze czas na luksusowych wakacjach. Prócz Majorki, Anna i Robert Lewandowscy, kilka dni spędzili również bez dzieci we Włoszech. Teraz cieszą się ostatnimi chwilami we czwórkę, wraz z Klarą i Laurą, a na Instagramie Roberta pojawiło się nowe zdjęcie w wakacyjnych, pasujących do siebie stylizacjach od Dolce&Gabbana. Wiemy, ile kosztowały stroje!

Czytaj też: Robert Lewandowski w stylizacji od Dolce&Gabbana! Zdjęcie zrobiła Klara!

Luksusowe wakacje Lewandowskich

Od kilku miesięcy Lewandowscy wraz z rodziną i przyjaciółmi przebywają głównie w swoim domu na Majorce, gdzie odpoczywają po pracowitym okresie. Małżeństwu towarzyszą oczywiście córeczki, które Ci chętnie pokazują w swoich social mediach, dbając jednak o zakrywanie ich twarzy. Na najnowszym zdjęciu rodzina pozuje w pasujących do siebie stylizacjach od Dolce&Gabbana!

Lewandowscy w ubraniach Dolce&Gabbana – wiemy ile kosztowały

Robert Lewandowski pokazał urocze rodzinne zdjęcie, na którym pozuje z żoną i córeczkami. Wszyscy mają na sobie pasujące do siebie stylizacje od luksusowej marki Dolce&Gabbana. Sukienkę Anny Lewandowskiej można było zobaczyć już kilka dni temu podczas obiadu z mamą i teściową. Projekt włoskiego domu mody kosztował około 10 tys. złotych.

Zobacz też: Wnętrza luksusowego domu Lewandowskich w Monachium zachwycają!

Ten sam materiał został użyty do stworzenia sukienki Klary, której cena to około 2 tysięcy złotych, a także spodenek Laury, w cenie ok. 1 tysiąca złotych. Robert Lewandowski również wybrał stylizację tej samej marki – biały t-shirt kosztował około 1,6 tysiąca złotych. Jeśli chcielibyśmy podsumować, to łączna wartość ubrań Lewandowskich na tym zdjęciu wyniosła około 15 tysięcy złotych.

Jak Wam się podobają w pasujących strojach? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?