Zobaczcie jej top stylizacje!

Marcin Brzeziński 9 stycznia 2021 17:31

Księżna Kate wybiera naprawdę najlepsze stylistki! Żona księcia Williama od dawna uchodzi za ikonę stylu. Jej kreacjom rzadko można cokolwiek zarzucić. Do tej pory księżna Kate kojarzyła się z klasycznym stylem o lekkiej inspiracji vintage. Jej znakiem rozpoznawczym były rozkloszowane płaszcze, sukienki koktajlowe, dopasowane spodnie i szpilki w odcieniu nude. Teraz księżna Kate zamieniła dopasowane spodnie na nowocześniejsze i bardziej stylowe modele z szerokimi nogawkami, jak to było podczas jej wizyty w Henry Fawcett Children's Centre w Lambeth. Wtedy to do szerokich spodni Jigsaw księżna dodała stylową bluzkę Gucci.

Kim jest zdolna stylistka księżnej Kate?

To nie koniec nowości. W stylizacjach księżnej dodatkowo pojawiły się buty na słupku. Szczególne wrażenie wywarła na brytyjskiej prasie zaś jej kreacja podczas wizyty w Blackpool. Żona księcia Williama zaprezentował się w zielonym płaszczu Sportmax i sukience Michaela Korsa. Jako dodatki posłużyły jej zabawna torebeczka Manu Atelier i zamszowe kozaki. Trzeba wreszcie zdradzić, kto kryje się za tą metamorfozą... Jest ona zasługą nowej stylistki księżnej Virginii Chadwyck-Healey, znanej wśród przyjaciół Ginnie. Ta 36-latka pracowała jakiś jako redaktorka w brytyjskim Vogue'u i co ważniejsze... jest znajomą księżnej Kate z czasów jej studiów na St Andrews University. Jest też bardzo dobrze urodzona, bo jej ojcem był trzeci lord Strathalmond...

Co się stało z poprzednią stylistką księżnej Kate?

Czy to zmiana na stałe? Dobrze poinformowane źródła twierdzą, że choć Virginia Chadwyck-Healey świetnie sobie radzi, bycie stylistką księżnej Kate to dla niej tylko praca tymczasowa. Zastępuje bowiem stałą stylistkę księżnej Natashę Archer, która przebywa na urlopie macierzyńskim. Cóż, wydaje się nam, że księżną Kate stać na zatrudnienie i jednej i drugiej. A wtedy księżna Meghan musi się zacząć jeszcze bardziej starać! 

1/5
Księżna Kate zmienia styl, nowa stylistka
Copyright @Rex Features/East News
1/5

Księżna Kate w szerokich spodniach marki Jigsaw i stylowej bluzce Gucci.

2/5
Księżna Kate zmienia styl, nowa stylistka
Copyright @Stephen Lock / i-Images/i-images/East News, Rex Features/East News, Getty Images
2/5

W stylizacjach księżnej Kate pojawiły się ostatnio buty na słupku.

3/5
Księżna Kate zmienia styl, nowa stylistka
Copyright @Getty Images
3/5

Księżna Kate w zielonym płaszczu Sportmax i sukience Michaela Korsa. Do tej stylizacji dodała torebkę marki Manu Atelier i zamszowe kozaki.

4/5
Księżna Kate zmienia styl, nowa stylistka
Copyright @Rex Features/East News
4/5

Księżna Kate w efektownym płaszczu marki Mulberry.

5/5
Księżna Kate zmienia styl, nowa stylistka
Copyright @Getty Images
5/5

Zmiany stylistki nie oznacza, że księżna Kate pozbywa się swojej dotychczasowej garderoby. Ostatnio pojawiła się w czerwonym płaszczu, w którym wystąpiła już podczas podróży do Nowej Zelandii w 2014 roku.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.