trendy-lato-2020-ksiezna-kate-w-modnej-sukience-z-kolnierzykiem-wiemy-gdzie-kupisz-podobna
Fot. Mat.prasowe
TRENDY LATO 2020

Księżna Kate w modnej sukience z kołnierzykiem na lato 2020. Wiemy, gdzie kupisz podobną!

To elegancki i ponadczasowy fason

Paulina Filipowicz 6 lipca 2020 16:15
trendy-lato-2020-ksiezna-kate-w-modnej-sukience-z-kolnierzykiem-wiemy-gdzie-kupisz-podobna
Fot. Mat.prasowe

Księżna Kate jest prawdziwą ikoną stylu, a jej modowe wybory stają się inspiracją dla kobiet na całym świecie. Żona księcia Williama wybiera stylizacje, które są eleganckie, klasyczne, ale również zgodne z obowiązującymi trendami. Jest styl to połączenie prostoty i elegancji, dlatego jest idealnym przykładem tego, jak stosownie ubrać się w każdej sytuacji. Tym razem księżna Kate zachwyciła modną sukienką z kołnierzykiem. Sprawdziliśmy, gdzie kupisz podobny stylowy fason!

Księżna Kate w modnej sukience z kołnierzykiem na lato 2020. Podobną kupisz w Zara i na Zalando

Księżna Kate i książę William, po długiej przerwie w odbywaniu podróży służbowych spowodowanej koronawirusem, wrócili do pracy. Para pojawiła się w Szpitalu Królowej Elżbiety w King's Lynn, by uczcić 72. urodziny NHS i 40-lecie jego istnienia i działalności. Była to także okazja do okazania wsparcia i podziękowania personelowi, który walczy na pierwszej linii frontu z pandemią koronawirusa w Wielkiej Brytanii. Kate jak zwykle zachwyciła nie tylko urokiem osobistym i szczupłą sylwetką, ale również wyjątkową stylizacją.

Na tę okazję księżna wybrała stylizację, która miała oddać hołd Brytyjskiej Służbie Zdrowia - kolory kreacji odpowiadają barwom National Health Service. Kate postawiła na sięgającą za kolana niebieską sukienkę z białym kołnierzykiem i wzorem w drobne kwiaty. Stylowa kreacja księżnej to projekt marki Beulah London, natomiast jej koszt to 525 funtów. Nie musisz jednak wydawać fortuny, by mieć w szafie modną sukienkę z kołnierzykiem. Ten ponadczasowy fason znajdziesz w ofercie marki Zara, za 99,90 złotych! Więcej kobiecych kreacji znajdziesz również na Zalando.pl w ofercie River Island czy marki Maje.  

Księżna Kate w sukience z kołnierzykiem od Beulah London

trendy-lato-2020-ksiezna-kate-w-modnej-sukience-z-kolnierzykiem-wiemy-gdzie-kupisz-podobna1
Fot. Getty Images

Sukienka z nadrukiem i kołnierzykiem z haftem, Zara, 99,90 zł

ksiezna-kate-w-modnej-sukience-z-kolnierzykiem-na-lato-2020-wiemy-gdzie-kupisz-podobna-zara
Fot. Mat.prasowe

Sukienka dzianinowa, River Island/ Zalando 99,60 zł

ksiezna-kate-w-modnej-sukience-z-kolnierzykiem-na-lato-2020-wiemy-gdzie-kupisz-podobna-zalando-river-island
Fot. Mat.prasowe

Wzorzysta sukienka z kołnierzykiem, Maje/ Zalando, 599,30 zł

ksiezna-kate-w-modnej-sukience-z-kolnierzykiem-na-lato-2020-wiemy-gdzie-kupisz-podobna-zalando
Fot. Mat.prasowe

ksiezna-kate-w-modnej-sukience-z-kolnierzykiem-na-lato-2020-wiemy-gdzie-kupisz-podobna
Fot. Mat.prasowe
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.