Kate Middleton
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Kate Middleton pokazała się w swoim ulubionym płaszczu, który służy jej od 13 lat!

Księżna wie, jak być eko

Paulina Filipowicz 5 marca 2020 13:31
Kate Middleton
Fot. Getty Images

Kate Middleton słynie z dobrego gustu i wyczucia stylu. Jej looki są zawsze przemyślane i odpowiednie do okazji. Sekretem jej stylu są klasyczne rozwiązania, które nigdy nie wychodzą z mody. Chociaż Kate ceni sobie ubrania od znanych projektantów i lubi bawić się modą, stawia na ekologiczne rozwiązania. Początkowo wywoływała duże zaskoczenie wśród fanów rodziny królewskiej, gdy pokazywała się kilka razy w tych samych stylizacjach. Szybko jednak wzbudziła podziw, iż mimo swojej pozycji, nie przeszkadza jej noszenie uniwersalnych projektów wiele razy. Ostatnio postanowiła przywrócić do łask swój ulubiony płaszcz, który ma w swojej garderobie od 13 lat!

Na jesienne spacery idealny będzie nowy płaszcz. Zobacz na Modago.pl ciepłe płaszcze damskie.

Kate Middleton w białym płaszczu w Irlandii

Księżna Kate i książę William przebywają obecnie w Irlandii, gdzie zastępują w obowiązkach królową Elżbietę. To pierwsza oficjalna wizyta księżnej Cambridge w tym kraju. Trzeba przyznać, że Kate jest świetnie przygotowana na tę okazję, a do walizki zapakowała idealnie dobrane stylizacje. Księżna wraz z mężem podczas wizytacji w Irlandii odwiedzili między innymi Jigsaw, czyli centrum zdrowia psychicznego dla młodzieży. Kate postawiła na stylizacje, która wielokrotnie sprawdziła się już w przeszłości.

Kate Middleton
Fot. Getty Images

Kate założyła jeden ze swoich ulubionych płaszczy. Białe okrycie to produkt marki Reiss, który księżna ma w swojej garderobie już od ponad dekady! Specjaliści od wizerunku zauważyli, iż to samo ubranie miała na sobie na przyjęciu kuzyna Williama w 2007 roku! Była w nim również sfotografowana dwukrotnie w 2008 roku - na swoich 26-tych urodzinach oraz podczas uroczystości, podczas której William odebrał dyplom RAF-u. Stylizację uzupełniła botkami marki Russell & Bromley wartych 1125 złotych oraz kolczykami brandu Daniella Draper. Księżna udowodniła, że można nosić ubrania z poprzednich sezonów i wyglądać świetnie! Pewne fasony po prostu nie wychodzą z mody, a w związku z rosnąco świadomością na temat szkodliwości przemysłu odzieżowego, warto wyciągnąć z szafy stare ubrania i nosić je z królewską dumą!  

Kate Middleton
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.