Kate Middleton biały granitur Alexander McQueen mn
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
Ze świata mody

Kate Middleton drugi raz w tym samym garniturze!

Jak księżna dba o planetę?

Aleksandra Trendak 23 czerwca 2022 19:30
Kate Middleton biały granitur Alexander McQueen mn
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Kate Middleton i książę William pojawili się w środę na obchodach Windrush Day, które upamiętnia karaibskich imigrantów, którzy przybyli do Wielkiej Brytanii na pokładzie statku MV Empire Windrush po II wojnie światowej. Para spotkała się tego dnia z młodszymi pokoleniami społeczności brytyjskich Karaibów, które biorą udział w programie ELEVATE – jego celem jest pomoc młodym osobom w budowaniu umiejętności i możliwości w branżach kreatywnych. Na tą okazję księżna Kate zdecydowała się na kreację, którą już wcześniej na sobie miała! W świecie gwiazd i osób publicznych nie jest to częste zjawisko, zazwyczaj preferują pokazywać się na wydarzeniach w różnych, specjalnie przygotowanych i wyselekcjonowanych stylizacjach, specjalnie na tę okazję. Na jaką stylizację zdecydowała się księżna? Gdzie miała ją wcześniej? Czy jest to forma wsparcia dla środowiska? 

ZOBACZ TEŻ: Nie zgadniesz, co księżna Kate zawsze trzyma w torebce!

Księżna Kate w białym garniturze 

Księżna Kate w czasie obchodów Windrush Day i odsłonięcia pomnika National Windrush Monument, miała na sobie biały garnitur od Alexandra McQueena, do tego dobrała dopasowane czółenka, torebkę na ramię Mulberry i geometryczne kolczyki od londyńskiego projektanta biżuterii Chalka. Książę William na tę okazję wybrał świetnie skrojony granatowy garnitur i białą koszulę z jaskrawym niebiesko-czerwonym krawatem. Para prezentowała się świetnie i bardzo elegancko. 

Kate Middleton biały granitur Alexander McQueen
Fot. John Sibley - WPA Pool/Getty Images

Księżna Kate w tym samym garniturze od Alexandra McQueena 

Czujne oko, które uważnie śledzi wszystkie stylizacje księżnej Kate dostrzeże, że arystokratka lubi czasami powtórzyć te same kreacje i nałożyć je dwa lub więcej razy. W podobnej stylizacji mogliśmy zobaczyć księżną w tym roku w czasie spotkania z premierem Jamajki – Andrew Holnessem. Kate Middleton, podobnie jak Jane Fonda stawia na te same ubrania w czasie ważnych uroczystości, aby pokazać, że należy dążyć do zrównoważonej mody i nie ma potrzeby na każde duże wyjście kupować nowych kreacji. Jest to szczególnie ważny gest ze względu na fakt, że Kate jest wzorem dla wielu osób i swoimi działaniami, choćby takimi, może naprawdę zrobić wiele dla środowiska. 

Kate Middleton biały granitur Alexander McQueen
Fot. Samir Hussein/WireImage/Getty Images

Księżna Kate fantastycznie prezentowała się w białym garniturze od Alexandra McQueena. Jej stylizacja świetnie wpisuje się w aktualne trendy, w których dominują neutralne, jasne kolory oraz spodnie z rozszerzaną nogawką. Warto zainspirować się stylizacją Kate i sprawić sobie taki garnitur na ważne wyjścia lub tak jak ona, nie kupować dużej ilości nowych ubrań na każdą okazję i korzystać z tego co ma się już w szafie. Jak oceniacie tą stylizację?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.