księżna Meghan w ubraniach ze swojej kolekcji
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Księżna Meghan zaprojektowała własną kolekcję ubrań!

Co znalazło się wśród jej projektów?

Sabina Zięba 13 września 2019 12:30
księżna Meghan w ubraniach ze swojej kolekcji
Fot. Getty Images

Od momentu zaręczyn z księciem Harrym, media na całym świecie zaczęły bacznie przyglądać się stylowi Meghan Markle. Wraz z upływem czasu, była aktorka wypracowała sobie opinię zawsze ubranej odpowiednio do okazji, a także śledzącej najnowsze trendy, ikony stylu. Kobiety na całym świecie zaczęły naśladować jej stylizacje oraz w mgnieniu oka wykupować rzeczy w jej stylu. Teraz gwiazda postanowiła wykorzystać swój potencjał do charytatywnej działalności i zaprojektowała kolekcję ubrań.

Kolekcja ubrań Meghan

Księżna Meghan nawiązała współpracę z fundacją Smart Works, której jest patronką. Organizacja ta zajmuje się pomocą kobietom, które nie odnajdują się w dzisiejszym rynku pracy i próbują znaleźć nowe zajęcie. Projektowane przez księżną ubrania mają służyć im podczas rozmów kwalifikacyjnych oraz podnieść pewność siebie.

Do akcji dołączyły znane brytyjskie marki odzieżowe: Marks & Spencer, Inside Jigsaw, Misha Nonoo oraz John Lewis & Partners, a sama linia The Smart Set składa się z pięciu elementów, które doskonale nadają się na rozmowę o pracę. Wśród nich znajdziemy białą koszulę, zestaw składający się z dopasowanej marynarki oraz spodni cygaretek, prostą sukienkę odpowiednią dla kobiet o każdej figurze (dostępną w kilku kolorach) oraz elegancką torebkę typu shopper. Najtańsza rzecz kosztuje 20 funtów, czyli około 100 złotych.

Na uroczystej premierze swojej kolekcji, była aktorka pojawiła się oczywiście w ubraniach własnego projektu. I trzeba przyznać, że wyglądała zachwycająco! Klasyczna biała koszula, czarne cygaretki oraz zamszowe szpilki w kolorze paska to strzał w 10.

Media zwróciły także uwagę na wybraną przez nią biżuterię, która należała niegdyś do księżnej Diany, w tym pierścionek z akwamarynem, kolczyki w kształcie motyli oraz bransoletkę z diamentami i niebieskimi kamieniami. Jubiler Pippa Small dla magazynu People powiedział: „To był piękny symbol i piękny gest. Sprawiła, że ​​te elementy wyglądały zupełnie nowocześnie, a to pokazało emocjonalną wartość biżuterii”.

Podoba Wam się jej look?  

Księżna Meghan w ubraniach ze swojej kolekcji

księżna Meghan w ubraniach ze swojej kolekcji
Fot. Getty Images

księżna Meghan w ubraniach ze swojej kolekcji
Fot. Getty Images

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.