ZE ŚWIATA MODY

Jimmy Choo stworzył kolekcję butów z uwielbianą przez gwiazdy marką Off-White!

Co powiecie na kozaki... owinięte w czarny tiul?

Marcin Brzeziński 27 lutego 2018 13:00

Jimmy Choo stworzył kolekcję butów z marką Off-White! Nie powinno to dziwić! Virgil Abloh i jego marka Off-White są wciąż na fali wznoszącej. Jego ubrania noszą z upodobaniem na przykład Rihanna, Celine Dion i Kim Kardashian. Również co lepiej zorientowane polskie fashionistki (patrz Marina Łuczenko-Szczęsna) mają w już w swoich garderobach choćby T-shirt projektu Virgila Abloha.

Najgłośniejsze kolaboracje z marką Off-White

Pozostawało więc tylko kwestią czasu by z jego talentu zapragnęli skorzystać inni. Serię tak zwanych kolaboracji z założycielem Off-White rozpoczęła Ikea, która powierzyła projektantowi stworzenie autorskiej linii mebli i… nowej wersji kultowej torby Fracta. Potem zaś przyszła pora na sportowego giganta czyli firmę Nike. Teraz swoją kolekcję z Off-White prezentuje szewc gwiazd Jimmy Choo.

Kolekcja Jimmy Choo x Off-White

W kolekcji Jimmy Choo x Off-White znajdziemy wiele zaskakujących pomysłów (na przykład szpilki z gigantyczną kokardą), ale jesteśmy pewno, że jej absolutnym przebojem będą szpilki i kozaki wyglądające tak, jakby były zapakowane… w przezroczysty celofan bądź w folię. Przy nich nawet te owinięte w czarny tiul nie robią takiego wrażenia!

„Współpraca z kimś takim, jak Virgil Abloh pozwala marce Jimmy Choo znajdować zupełnie nowe kierunki rozwoju i poznawać nieodkryte terytoria”. powiedziała dyrektor kreatywna Jimmy Choo Sandra Choi. I nie można się z nią nie zgodzić! 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.