Podpowiadamy, gdzie kupić podobne za ułamek oryginalnej ceny!

Marta Cieplak 19 listopada 2021 19:30

Adele One Night Only to wydarzenie, które odbiło się szerokim echem we wszystkich mediach. W ciągu jednego dnia Adele udzieliła głośnego wywiadu Oprah Winfrey i zagrała koncert w niezwykłym miejscu, czyli w Griffith Observatory w Los Angeles. Na scenie wokalistka pojawiła się w zjawiskowej czarnej sukni projektu Schiaparelli Haute Couture wykonanej z czarnego jedwabiu. Uwagę zwracał cekinowy gorset i niezwykły, niemal rzeźbiarski gorset. Zwieńczeniem stylizacji Adele była para perłowych kolczyków w kształcie Saturna, które również zostały wykonane przez dom mody Schiaparelli na specjalne zamówienie. Odwzorowywały one tatuaż piosenkarki, który ma na przedramieniu. I miały znaczenie symboliczne.

ZOBACZ TAKŻE: Zobaczcie, jak wygląda nowy dom Adele w Beverly Hills. Zapłaciła za niego 10 mln dolarów!

Kolczyki Adele w kształcie Saturna

Ogromne kolczyki z perłami, złotem i brylantami były bezpośrednim nawiązaniem do tatuażu Adele na jej przedramieniu, o którym opowiedziała w wywiadzie towarzyszącym głośnej sesji okładkowej dla brytyjskiego magazynu Vogue. Okazuje się, że tatuaż ten symbolizuje jej rozwód, ponieważ Adele porównuje ten moment w swoim życiu do astrologicznego zjawiska zwanego powrotem Saturna (odnosi się on do sytuacji, gdy po kilkudziesięciu latach pełnej orbity wokół Słońca, Saturn powraca do miejsca, w którym znajdował się, gdy się urodziłeś. To dzieje się zazwyczaj 30 lat od narodzin).

 „Kiedy ten moment nadchodzi, może to wstrząsnąć Twoim życiem. Zaczynasz się wtedy zastanawiać: Kim jestem? Co chcę robić? Co czyni mnie naprawdę szczęśliwym?" powiedziała.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Schiaparelli (@schiaparelli)

Jeśli tak jak nas zachwyciły Cię kolczyki w kształcie Saturna, zobacz gdzie kupisz podobne. W dodatku za ułamek ceny oryginału.  

Tak w zbliżeniu wygląda oryginał. Robi wrażenie!

ZOBACZ TAKŻE: Adele jest na diecie, ale ma swoje słabości. Ten fast food je przynajmniej raz w tygodniu!

1/5
kolczyki Saturn
Copyright @materiały prasowe
1/5

Kolczyki z perłami hodowlanymi, brylantami i 14-karatowym złotem, ROSS SIMONS, ok. 600 zł/Ross-simons.com

2/5
kolczyki Saturn
Copyright @materiały prasowe
2/5

Kolczyki z motywem Saturna i gwiazd, ALIEXPRESS, ok. 12 zł.

3/5
kolczyki Saturn Aliexpress
Copyright @materiały prasowe
3/5

Asymetryczne kolczyki w kształcie Saturna z perłą, ALIEXPRESS, ok. 6 zł.

4/5
kolczyki Saturn Aliexpress
Copyright @materiały prasowe
4/5

Długie kolczyki z motywem Saturna i gwiazd, ALIEXPRESS, 40 zł.

5/5
kolczyki Saturn Shein
Copyright @materiały prasowe
5/5

Kolczyki ze sztrasami, SHEIN, ok. 10 zł.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.