Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Rusin pokazała swoje nowe biuro na plaży! Fani zachwyceni widokami

Pracuje w wyjątkowych okolicznościach przyrody

Paulina Filipowicz 1 marca 2021 19:29
Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Kinga Rusin kilka miesięcy temu postanowiła odmienić swoje życie. Odeszła z TVN i otworzyła nowy rozdział - wraz ze swoim partnerem Markiem Kujawą wyprowadziła się z Polski! Para zaszyła się na jednej z wysp na Oceanie Indyjskim. Okoliczności przyrody są w tym miejscu naprawdę niezwykłe i egzotyczne! Dziś Kinga Rusin postanowiła podzielić się z fanami zdjęciami swojego nowego biura, a fani oniemieli z zachwytu!

Kinga Rusin pokazała swoje nowe biuro na plaży. Fani zachwyceni widokami

Kinga Rusin po odejściu z programu Dzień Dobry TVN wraz z partnerem Markiem Kujawą przeprowadziła się na Malediwy, na rajską wyspę Olhuveli. Chociaż dziennikarka jest teraz mniej aktywna w mediach społecznościowych niż gdy przebywała w Polsce, co jakiś czas zdradza kulisy swojego rajskiego życia. Pokazała między innymi jak trenuje kitesurfing, pływa na jachcie czy praktykuje jogę. Teraz postanowiła podzielić się swoim nowym biurem.

Gwiazda opublikowała dziś zdjęcie, na którym sieci przy drewnianym biurku z laptopem i wciągnięta jest w wir pracy. Nie znajduje się jednak w zwykłym biurze, lecz... na rajskiej plaży! Otoczona białym, rozgrzanym od słońca piaskiem i lazurowym oceanem wykonuje swoje zawodowe obowiązki.

"Lampa w konferencyjnym" - napisała Kinga w komentarzu pod zdjęciem.

Nie trzeba było długo czekać na liczne komentarze zachwyconych internautów, którzy jednogłośnie przyznali, że zazdroszczą dziennikarce takich idealnych okoliczności przyrody:

"Przepięknie. Tak, to można pracować w poniedziałki"

"Marzenie"

"Praca w raju"

"Ale błogo" - komentowali internauci.

Trzeba przyznać, że zdjęcia Kingi urzekają! Piękno natury, rajskie krajobrazy, dużo słońca - czy można chcieć czegoś więcej?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?