Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Rusin pokazała swoje nowe biuro na plaży! Fani zachwyceni widokami

Pracuje w wyjątkowych okolicznościach przyrody

Paulina Filipowicz 1 marca 2021 19:29
Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Kinga Rusin kilka miesięcy temu postanowiła odmienić swoje życie. Odeszła z TVN i otworzyła nowy rozdział - wraz ze swoim partnerem Markiem Kujawą wyprowadziła się z Polski! Para zaszyła się na jednej z wysp na Oceanie Indyjskim. Okoliczności przyrody są w tym miejscu naprawdę niezwykłe i egzotyczne! Dziś Kinga Rusin postanowiła podzielić się z fanami zdjęciami swojego nowego biura, a fani oniemieli z zachwytu!

Kinga Rusin pokazała swoje nowe biuro na plaży. Fani zachwyceni widokami

Kinga Rusin po odejściu z programu Dzień Dobry TVN wraz z partnerem Markiem Kujawą przeprowadziła się na Malediwy, na rajską wyspę Olhuveli. Chociaż dziennikarka jest teraz mniej aktywna w mediach społecznościowych niż gdy przebywała w Polsce, co jakiś czas zdradza kulisy swojego rajskiego życia. Pokazała między innymi jak trenuje kitesurfing, pływa na jachcie czy praktykuje jogę. Teraz postanowiła podzielić się swoim nowym biurem.

Gwiazda opublikowała dziś zdjęcie, na którym sieci przy drewnianym biurku z laptopem i wciągnięta jest w wir pracy. Nie znajduje się jednak w zwykłym biurze, lecz... na rajskiej plaży! Otoczona białym, rozgrzanym od słońca piaskiem i lazurowym oceanem wykonuje swoje zawodowe obowiązki.

"Lampa w konferencyjnym" - napisała Kinga w komentarzu pod zdjęciem.

Nie trzeba było długo czekać na liczne komentarze zachwyconych internautów, którzy jednogłośnie przyznali, że zazdroszczą dziennikarce takich idealnych okoliczności przyrody:

"Przepięknie. Tak, to można pracować w poniedziałki"

"Marzenie"

"Praca w raju"

"Ale błogo" - komentowali internauci.

Trzeba przyznać, że zdjęcia Kingi urzekają! Piękno natury, rajskie krajobrazy, dużo słońca - czy można chcieć czegoś więcej?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?