Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax
O tym się mówi

Kasia Nosowska odtworzyła stylizację Kim Kardashian z MET Gali 2021!

Nie zgadniecie, gdzie się w niej wybrała!

Marta Cieplak 15 września 2021 07:30
Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax

Katarzyna Nosowska zainspirowała się tegoroczną MET Galą i postanowiła odtworzyć stylizację Kim Kardashian, o której rozpisywały się dziś media na całym świecie! Artystka ubrała się więc cała na czarno, założyła nawet jak Kim maskę zakrywającą całą twarz i tak postanowiła pójść... na zakupy! A wszystko uwieczniła na filmie, który opublikowała na swoim Instagramie!

Zobacz także: Kim Kardashian cała na czarno na MET Gali 2021. Fani twierdzą, że przypomina... dementora!

Kasia Nosowska cała na czarno jak Kim Kardashian z MET Gali 2021

O kreacji Kim Kardashian na Met Gali 2021 mówili dzisiaj wszyscy. Bez wątpienia był to najbardziej zaskakujący look całej imprezy! Na słynnych schodach Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku Kim zjawiła się w kreacji domu mody Balenciaga, której współprojektantem był jej mąż, Kanye West. Gwiazda Instagrama miała na sobie czarną, krótką sukienkę z długim trenem i była zasłonięta od stóp do głów, a jedyny widoczny element to długie, doczepione włosy sięgające ziemi. Jej outfit był wyraźnym nawiązaniem do okładki płyty Donda Kanye Westa. 

Gwiazdy na gali MET 2021 czerwony dywan stylizacje kim kardashian
Fot. Getty Images

Zobacz także: Jennifer Lopez i Ben Affleck całują się w maseczkach na MET Gali 2021. Wow!

Ta niezwykle mroczna kreacja zainspirowała Kasię Nosowską do działania! Piosenkarka wyciągnęła z szafy czarne legginsy, buty na wysokim słupku, do tego założyła marynarkę, rękawiczki w tym samym kolorze, a nawet zakryła twarz jak Kim. Nie zabrakło też typowego dla niej... czarnego humoru!

Dobra kocie, możemy jechać. Tylko weź siatki - słyszymy na filmie.

Kasię Nosowską uwielbiamy  za dystans do siebie, gwiazd i świata show-biznesu. Zresztą nie tylko my. Jej konto na Instagramie obserwuje już 514 tysięcy osób, którzy cenią sobie podobne poczucie humoru. A tym Kasia raczy ich już od kilku dobrych lat.

Fani jak zwykle są zachwyceni nowym filmem artystki i przy okazji komentują też jej niezwykle zgrabne nogi: 

Jak nie wielbić Cię kobieto!

O kim black Nosowska!

Kocham! A w ogóle to jakie NOGI (tak tylko chciałam zauważyć)

Wow! Jaka Ty jesteś już chuda? Masz zgrabne nogi, które ukrywasz pod plandekami... Buziaczki!

My już czekamy na następne odsłony Kim w wydaniu Nosowskiej! Wy też nie możecie się doczekać, kiedy artystka znowu odniesie się do kontrowersyjnej stylizacji kolejnej gwiazdy?  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.