Polsat wiosenna ramówka 2021 Karolina Szostak
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Karolina Szostak szokuje kontrowersyjną stylizacją na ramówce Polsatu na wiosnę 2021!

Wybrała odważny look!

Paulina Filipowicz 16 lutego 2021 10:31
Polsat wiosenna ramówka 2021 Karolina Szostak
Fot. East News

Wiosenna ramówka stacji Polsat na sezon 2021 za nami! Na wydarzeniu nie brakowało plejady gwiazd, która przybyła promować swoje najnowsze programy, seriale i show. Wśród nich m.in. Małgorzata Socha, Katarzyna Skrzynecka, Ania Wyszkoni, Paulina Sykut-Jeżyna, Ewa Wachowicz, Maja Hyży i wielu innych! Gwiazdy zachwycały w długich do ziemi sukienkach czy eleganckich mini kreacjach, jednak największą uwagę przyciągnął nietypowy look Karoliny Szostak. Dziennikarka sportowa postawiła na kontrowersyjną stylizacje, potwierdzając, iż kocha sport, ale również udowadniając swoje duże poczucie humoru!

Karolina Szostak szokuje kontrowersyjną stylizacją na ramówce Polsatu na wiosnę 2021

Karolina Szostak inspiruje kobiety w całym kraju! Kilka lat temu przeszła ogromną metamorfozę. Zmieniła swój dotychczasowy styl i zrzuciła zbędne kilogramy. Motywuje Polki swoją przemianą, zachęca do zdrowego odżywia i dbania o swoje ciało. Ponadto jest wzorem do naśladowania w kwestiach modowych. Jej styl jest bardzo kobiecy, a ubrania, które wybiera, zawsze podkreślają jej nienaganną sylwetkę. Ostatnio udowodniła również, że ma dystans do mody i potrafi genialnie eksperymentować ze stylizacjami!

Podczas ramówki Polsatu na sezon wiosna 2021, Karolina Szostak zaprezentowała nietypowy look. Góra stylizacji wyglądała dość tradycyjnie - dopasowana damska marynarka w mocnym odcieniu żółci. Znacznie ciekawszy był dół zestawu. Można było spodziewać się garniturowych spodni lub kobiecej spódnicy, jednak Karolina postanowiła zaszaleć. Postawiła na piłkarski zestaw reprezentacji Polski - krótkie spodenki, długie skarpetki i profesjonalne buty do gry w piłkę nożną.

Wcale nas nie dziwi fakt, iż tego wieczoru wszystkie oczy były zwrócone właśnie na nią! A jak Wam podoba się najnowszy look Karoliny Szostak?  

Polsat wiosenna ramówka 2021 Karolina Szostakk
Fot. AKPA

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.