Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wieniawa w Top Model w zjawiskowej sukience i szpilkach za ponad 2,5 tys. złotych!

Młoda aktorka zachwyciła w kosztownej stylizacji

Paulina Filipowicz 31 lipca 2020 19:29
Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Julia Wieniawa nie zwalnia tempa i angażuje się w kolejne ważne projekty. Młoda aktorka dostaje coraz więcej propozycji głównych ról i świetnie odnajduje się w towarzyskim życiu show-biznesowego świata. Zaledwie dwa dni temu wróciła do Polski z egzotycznych wakacji na Sycylii, a już pochwaliła się kolejnymi wyzwaniami przed kamerą. Julia Wieniawa zaskoczyła fanów, gdy okazało się, że wzięła udział w nagraniach do programu Top Model.

Julia Wieniawa w Top Model w zjawiskowej sukience i szpilkach za ponad 2,5 tys. złotych

Dziewiąta edycja programu Top Model wraca na antenę TVN już jesienią. Chociaż ze względu na pandemię koronawirusa castingi odbywały się online, ekipa wróciła już na plan zdjęciowy. W nowym sezonie modowego show pojawią się znani goście specjalni. Jednym z nich będzie gwiazda młodego pokolenia - Julia Wieniawa. Na razie nie wiadomo, w jakiej roli aktorka wystąpiła w Top Model i czego będzie uczyć uczestników, ale pewne jest jedno - swoją stylizacją skradła show!

"Stało się! Zagościłam w moim ulubionym @topmodelpolskatvn. Za nami chyba najtrudniejsza sesja zdjęciowa w programie, podczas której wspierałam uczestników. Wyszło bosko! A wybór najlepszego zdjęcia nie był taki prosty. Do zobaczenia w tv! " - napisała Julia Wieniawa na Instagramie.

Julia Wieniawa kulisy show udokumentowała na swoim Instagramie. Nie zabrakło zdjęcia z główną gwiazdą produkcji, Joanną Krupą oraz projektantem Dawidem Wolińskim. Młoda aktorka przygotowała na tę okazję specjalną stylizację. Wybrała total look w bardzo modnym w tym sezonie odcieniu lawendowym. Zaprezentowała się w sukience mini bogato zdobionej niezliczonymi piórami. Sukienka Julii pochodzi z kolekcji marki Epuzer. Look dopełniła zjawiskowymi szpilkami wiązanymi na kostce marki The Attico. Cena butów zwala z nóg - obcasy kosztują 2665 złotych! Trzeba przyznać, że kosztowna stylizacja prezentuje się pięknie na Julce. Będziecie czekać na odcinek z Julią Wieniawą?  

julia-wieniawa-w-top-model-w-zjawiskowej-sukience-i-szpilkach-za-ponad-2-5-tys-zlotych
Fot. Instagram Stories @juliawieniawa

julia-wieniawa-w-top-model-w-zjawiskowej-sukience-i-szpilkach-za-ponad-2-5-tys-zlotych
Fot. Instagram Stories @juliawieniawa

julia-wieniawa-w-top-model-w-zjawiskowej-sukience-i-szpilkach-za-ponad-2-5-tys-zlotych
Fot. Instagram Stories @juliawieniawa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

on set 🤫 #soon

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.