Jessica Mercedes, sweter
Fot. Instagram/Rowing Blezers
GET THE LOOK

Jessica Mercedes w takim samym sweterku jak Lady Diana!

Idealny model na wiosnę 2021!

Aleksandra Frankowska 7 kwietnia 2021 17:27
Jessica Mercedes, sweter
Fot. Instagram/Rowing Blezers

Jessica Mercedes nie od dziś wyznacza trendy w modzie. Tym razem postawiła na lata 80., a w jej stylizacji elementem głównym stał się sweterek, który upodobała sobie również lata temu księżna Diana. Mercedes na swoim Instagramie zaprezentowała zupełnie nową stylizację, która idealnie wpisuje się w trendy na wiosnę 2021. Sweter na punkcie którego oszalał cały Instagram to efekt współpracy marek Glyes & George oraz Rowing Blazers i trzeba zapłacić za niego około 1400 zł. To nie lada wydatek, jednak fashionistki, które podziwiają styl Lady Di, absolutnie się tym nie przejmują. Sama Mercedes ma w swojej szafie jeszcze jeden sweter, który również nosiła matka księcia Williama.

Zobacz też: Ulubiony sweter księżnej Diany jest teraz dostępny w popularnej sieciówce!

Jessica Mercedes w sweterku Lady Diany za 1400 zł

W weekend Jessica Mercedes wybrała się na spacer w zawrotnej stylizacji, która podbiła Instagram. Pomarańczone spodnie z rozszerzoną nogawką połączyła ze sportowymi butami. Głównym elementem stylizacji był jednak sweterek z napisem I’m a luxury, który w latach 80. nosiła też Lady Diana.

Kultowy model powstał dzięki współpracy marek Glyes & George oraz Rowing Blezers i jest on do kupienia na stronie za ok. 1400 zł. 

Czytaj również: Jessica Mercedes zachwyca nową fryzurą w stylu lat 70.!

Sweterek Lady Diana
Fot. Rowing Blezers

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…