Jessica Mercedes, sweter
Fot. Instagram/Rowing Blezers
GET THE LOOK

Jessica Mercedes w takim samym sweterku jak Lady Diana!

Idealny model na wiosnę 2021!

Aleksandra Frankowska 7 kwietnia 2021 17:27
Jessica Mercedes, sweter
Fot. Instagram/Rowing Blezers

Jessica Mercedes nie od dziś wyznacza trendy w modzie. Tym razem postawiła na lata 80., a w jej stylizacji elementem głównym stał się sweterek, który upodobała sobie również lata temu księżna Diana. Mercedes na swoim Instagramie zaprezentowała zupełnie nową stylizację, która idealnie wpisuje się w trendy na wiosnę 2021. Sweter na punkcie którego oszalał cały Instagram to efekt współpracy marek Glyes & George oraz Rowing Blazers i trzeba zapłacić za niego około 1400 zł. To nie lada wydatek, jednak fashionistki, które podziwiają styl Lady Di, absolutnie się tym nie przejmują. Sama Mercedes ma w swojej szafie jeszcze jeden sweter, który również nosiła matka księcia Williama.

Zobacz też: Ulubiony sweter księżnej Diany jest teraz dostępny w popularnej sieciówce!

Jessica Mercedes w sweterku Lady Diany za 1400 zł

W weekend Jessica Mercedes wybrała się na spacer w zawrotnej stylizacji, która podbiła Instagram. Pomarańczone spodnie z rozszerzoną nogawką połączyła ze sportowymi butami. Głównym elementem stylizacji był jednak sweterek z napisem I’m a luxury, który w latach 80. nosiła też Lady Diana.

Kultowy model powstał dzięki współpracy marek Glyes & George oraz Rowing Blezers i jest on do kupienia na stronie za ok. 1400 zł. 

Czytaj również: Jessica Mercedes zachwyca nową fryzurą w stylu lat 70.!

Sweterek Lady Diana
Fot. Rowing Blezers

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.