ulubiony-sweter-ksieznej-diany-jest-teraz-dostepny-w-popularnej-sieciowce
Fot. Getty Images/mat.prasowe
VIVA! SHOPPING

Ulubiony sweter księżnej Diany jest teraz dostępny w popularnej sieciówce!

Ma go już w szafie Jessica Mercedes!

Paulina Filipowicz 15 grudnia 2020 10:29
ulubiony-sweter-ksieznej-diany-jest-teraz-dostepny-w-popularnej-sieciowce
Fot. Getty Images/mat.prasowe

Trendy, które księżna Diana lansowała kilka dekad temu, dziś znowu są pożądane. W tym sezonie jej ponadczasowy styl wkracza do mainstreamu również dzięki długo wyczekiwanemu czwartemu sezonowi serialu The Crown. Okazuje się, że wcale nie trzeba szukać daleko, by odtworzyć kultowe looki stylowej księżnej! Słynny czerwony sweter w owce, który Diana lansowała  na meczach polo i spotkaniach towarzyskich, postanowiła odwzorować właśnie popularna hiszpańska sieciówka!

Ulubiony sweter księżnej Diany jest teraz dostępny w popularnej sieciówce

Kilka tygodni temu świat obiegła informacja, iż amerykańska marka Rowing Blazers postanowiła przyjrzeć się codziennym stylizacją księżnej Diany, by stworzyć kolekcję inspirowaną jej niepowtarzalnym stylem.  Brand odtworzył m.in. słynny czerwony sweter Lady Di z białymi owcami, który oryginalnie pochodził z oferty marki Warm & Wonderful. Okazuje się, że dyrektor kreatywna Rowing Blazers tworząc kopię swetra ściśle współpracowała z projektantami z Warm & Wonderful, by stworzyć idealny fason, niemal identyczny do tego, który miała księżna. Diana swój ukochany sweter nosiła często na mecze polo i spotkania towarzyskie o luźniejszym charakterze.

ulubiony-sweter-ksieznej-diany-jest-teraz-dostepny-w-popularnej-sieciowce
Fot. Getty Images

Okazuje się jednak, że sweter w owce od amerykańskiej marki Rowing Blazers kosztuje ponad tysiąc złotych! Na szczęście nie trzeba wydawać fortuny, by zdobyć niemal identyczny fason, jaki nosiła Diana. Hiszpańska sieciówka Oysho postanowiła wypuścić swoją interpretację czerwonego modelu (cena: około 150 zł). Sweter ma już w swoje szafie influencerka Jessica Mercedes. Niestety fason ten nie jest na razie dostępny online, ale można zdobyć go w sklepach stacjonarnych Oysho.  

Sweter, Oysho

ulubiony-sweter-ksieznej-diany-jest-teraz-dostepny-w-popularnej-sieciowce
Fot. Mat.prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.