Marcin Brzeziński 9 listopada 2017 19:30
1/6
Melania Trump i jej stylizacje podczas wizyty w Japonii
Copyright @East News
1/6

Melania Trump towarzyszy swemu mężowi w jego podróży po Azji. A trzeba powiedzieć, że jest to podróż naprawdę długa bo trwająca 13 dni. Pierwsza dama Ameryki i jej styliści przygotowali się do niej znakomicie. Możemy podsumować już pierwszy jej etap czyli kreacje, które Melania Trump zaprezentował podczas japońskiej części swej azjatyckiej wizyty.

 

Polecamy też: Czy nie za wcześnie okrzyknięto Melanię Trump ikoną stylu?! Zobaczcie jej modowe wpadki!
 

Jakie stylizacje zaprezentowała Melania Trump?

Podróż Melanii Trump zaczęła się na Hawajach. Tam zobaczyliśmy Pierwszą Damę w dwóch sukienkach: białej z kolekcji Christian Diora i ozdobionej tropikalnym liściem z kolekcji nowej londyńskiej marki Borgo de Nor. Ale prawdziwie silne modowe uderzenie czekało nas w Tokio. Tu podczas pierwszego spotkania z żoną premiera Japonii Akie Abe Melania Trump zaprezentowała wełniany płaszcz Fendi w duże poziome pasy ozdobiony dodatkowo kwietnymi aplikacjami na kieszeniach. Jak chcą niektórzy kreacja ta przypominała nieco ekskluzywny szlafrok… Pod spodem Pierwsza dama skrywała zaś skórzaną spódniczkę marki Hervé Pierre. Na wieczorną wizytę w restauracji Ukai-Tei Melania wybrała smokingową sukienkę Hervé Pierre’a i klasyczne szpilki Manolo Blahnika.

 

Polecamy też: Czy Pierwsze Damy to nowe ikony stylu? Dlaczego budzą więcej emocji niż hollywoodzkie gwiazdy?
 

Pierwsza Dama lubi kreacje wielkich domów mody

To nie koniec modowych atrakcji z najwyższej półki. Podczas spotkania z cesarzem Akhito i cesarzową Michiko w Cesarskim Pałacu mogliśmy podziwiać Melanię Trump w nobliwej ciemnoniebieskiej sukni z przypominającymi pelerynę szerokimi rękawami z kolekcji Christina Diora i dopasowanych kolorystycznie metalicznych szpilkach Blahnika. Jak zauważono, Pierwsza Dama włosy miała spięte w dość niedbały kok…. Na kolacji z premierem Japonii Shinzō Abe pojawiła się zaś w czerwonej sukni Valentino i… co nie powinno być już zaskoczeniem czerwonych szpilkach swej ulubionej marki. Na zakończenie wizyty Melania Trump założyła efektowny płaszcz z kolekcji marki Delpozo. Jak widać miłość do wielkich domów mody to znak rozpoznawczy obecnej Pierwszej Damy. Zobaczymy wkrótce, co przygotowała na dalszą część swej azjatyckiej podroży! A teraz zapraszamy do galerii z „japońskimi” kreacjami Melanii Trump!

 

Melania Trump na Hawajach w sukienkach marki Dior i Borgo de Nor.

 

Polecamy też: Czy po efekcie księżnej Kate przyszła pora na… efekt Melanii Trump?

2/6
Melania Trump i jej stylizacje podczas wizyty w Japonii
Copyright @East News
2/6

Melania Trump w wełnianym płaszczu Fendi podczas spotkania z żoną premiera Japonii Akie Abe.

 

Polecamy też: Melania Trump ociepla wizerunek i chce być jak… księżna Kate?!

3/6
Melania Trump i jej stylizacje podczas wizyty w Japonii
Copyright @East News
3/6

Melania Trump w kreacji Hervé Pierre’a i szpilki Manolo Blahnika podczas wieczornej wizyty w restauracji Ukai-Tei.

 

Polecamy też: Manolo Blahnik zaprojektował unikatowe buty! Kosztują majątek!

4/6
Melania Trump i jej stylizacje podczas wizyty w Japonii
Copyright @East News
4/6

Melania Trump w sukni z kolekcji Christiana Diora i szpilkach Manolo Blahnika podczas spotkania z cesarzem Akhito i cesarzową Michiko w Cesarskim Pałacu.

 

Polecamy też: W Paryżu została otwarta wystawa z okazji 70-lecia domu mody Christian Dior! Jest… fenomenalna!

5/6
Melania Trump i jej stylizacje podczas wizyty w Japonii
Copyright @East News, Pinterest
5/6
6/6
Melania Trump i jej stylizacje podczas wizyty w Japonii
Copyright @East News
6/6

Melania Trump na zakończenie wizyty w Japonii założyła dramatyczny płaszcz Delpozo i klasyczne, niebieskie szpilki Christiana Louboutina.

 

Polecamy też: Jak z bajki! Christian Louboutin prezentuje kolekcję butów stworzoną z ulubionym projektantem Bollywood! Gdzie ją kupicie?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.