Melania Trump naśladuje styl księżną Kate- MAIN TOPIC
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Melania Trump ociepla wizerunek i chce być jak… księżna Kate?!

Marcin Brzeziński 4 sierpnia 2017 17:30
Melania Trump naśladuje styl księżną Kate- MAIN TOPIC
Fot. East News

Melania Trump idzie w ślady księżnej Kate? Światowe media ze zdziwieniem zauważyły, że Pierwsza Dama Ameryki, tak jak żona Williama, pojawiła się drugi raz w tej samej kreacji, a to w przypadku osoby, która dysponuje nieograniczonymi środkami na cele reprezentacyjne, wydaje się znaczące. Kreacją, którą spotkało to wyjątkowe wyróżnienie, była zaś biała, prosta sukienka Michaela Korsa. Po raz pierwszy pani Trump była widziana w niej w maju 2016 roku, kiedy jej mąż zdobył nominację w stanie Indiana. A parę dnia temu Pierwsza dama pozowała w niej ze stażystami w Białym Domu, a pamiątkowe zdjęcie umieściła na Instagramie.

 

Polecamy też: Czy Melania Trump zostanie nową ikoną mody? Zobaczcie jej stylizacje podczas podróży po Europie!

 

Księżna Kate: Jestem taka sama jak wy!

Dwa razy w tej samej sukience? Na pierwszy rzut oka wydaje się to rzecz bez znaczenia. Ale nie dajmy się zwieść! Ubranie Pierwszej damy USA to rodzaj zaszyfrowanego komunikatu. Inspiracje stylem Jacqueline Kennedy, które prezentuje Melania Trump mają pokazywać związek prezydentury jej męża ze starą, dobrą Ameryką. Pokazywanie się w tym samym ubraniu jest zaś sposobem na ocieplenie wizerunku Pierwszej Damy. To sprawdzony chwyt. Z powodzeniem od lata stosuje go w przypadku brytyjskiej rodziny królewskiej księżna Kate. Ta sama sukienka noszona parę razy mówi: „Zobaczcie, jestem taka sama jak wy. Nie wyrzucam ubrań po jednym razie. I mam swoje ulubione!”. Ciekawe tylko, czy Amerykanki tak łatwo w to uwierzą?

 

Melania Trump w białej sukni Michaela Korsa
Fot. Instagram @flotus

Melania Trump w białej sukni Michaela Korsa w maju 2016 roku i ze stażystami w Białym Domu w sierpniu tego roku.

 

Polecamy też: Dlaczego księżna Kate tak często nosi kapelusze? Jest to związane z...

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.