Bella Hadid, Rihanna, Anna Lewandowska w ubraniach i butach marki Misbhv
Fot. Instagram @annalewandowskahpba, @misbhv, East News
ZE ŚWIATA MODY

Lubi ją Anna Lewandowska, Bella Hadid, Rihanna i… była naczelna francuskiego „Vogue’a”! Polska marka Misbhv wprowadza debiutancką kolekcję butów!

Marcin Brzeziński 20 października 2017 18:30
Bella Hadid, Rihanna, Anna Lewandowska w ubraniach i butach marki Misbhv
Fot. Instagram @annalewandowskahpba, @misbhv, East News

Polska marka streetwearowa Misbhv ma na swoim koncie kolejny sukces! Już wiemy, że ubrania Misbhv noszą Rihanna, A$AP Rocky czy Bella Hadid, zaś na niedawnym meczu polskiej reprezentacji wystąpiły w nich Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna. Teraz Misbhv wprowadza na rynek debiutancką kolekcję butów. A o tym fakcie, jak o wyjątkowym w świecie mody wydarzeniu informuje portal internetowy byłej naczelnej francuskiego „Vogue’a” Carine Roitfeld, Crfashionbook.com. Strona porównuje Misbhv z innymi inspirowanymi streetwearem markami takimi, jak Off-White czy Gosha Rubchinskiy oraz wróży polskiemu brandowi długą i świetlaną przyszłość. Losy debiutanckiej kolekcji butów, na którą złożyły się inspirowane latami 90. botki i kozaki są już bowiem raczej przesądzone. Dlaczego? W wysokich, białych butach Misbhv widziano samą Bellę Hadid…

 

Polska marka Misbhv wprowadza debiutancką kolekcję butów
Fot. Instagram @misbhv

Bella Hadid butach polskiej marki Misbhv.

 

Polecamy też: Tę czapkę z daszkiem noszą Kaia Gerber, Chiara Ferragni i Bella Hadid! Jej ukraiński projektant stał się sławny… w jedną noc!

 

Silna dziewczyna Misbhv

Portal Crfashionbook.com to nie pierwsze liczące się światowe medium, które zainteresowało się Misbhv. Przypomnijmy, co o powodach, dla których stworzyła swoją markę jej założycielka Natalia Maczek opowiedziała „Vogue’owi”: „To miała być zabawa. Chciałam projektować ubrania, które moi przyjaciele mogliby zakładać do klubów. W Europie Wschodniej na początku XXI wieku sklepy internetowe nie były jeszcze popularne, a Instagramu po prostu nie było. Jeśli więc chciałaś wyglądać w określony sposób… musiałaś sobie to sama uszyć”. Z kolei magazynowi „Vice” Natalia Maczek zdradziła, kim jest dziewczyna, która wybiera ubrania Misbhv: „Idealny klient byłby trochę przedłużeniem mnie samej. A więc silna dziewczyna, która chce coś wyrazić tym, jak się ubiera. Na co dzień chodzi w ubraniach wyciągniętych z szafy chłopaka, a na wieczór wkłada coś, w czym wygląda bardzo seksownie. Zdecydowanie nie jest to firma dla osób ceniących ponadczasową elegancję. To nie jest ta firma i to nie ta dziewczyna”. Dobrze powiedziane! Będziemy kibicować twórczyni marki Natalii Maczek i dyrektorowi kreatywnemu Misbhv Thomasowi Wirskiemu. Choć, jak widać, i bez naszego kibicowania świetnie sobie poradzą…

 

Polska marka Misbhv wprowadza debiutancką kolekcję butów
Fot. Instagram @misbhv

Debiutancka kolekcja butów polskiej marki Misbhv.

 

Polecamy też: Halle Berry w sukience Gosi Baczyńskiej! Ale nie ona jedna pokochała polskie marki! Kto jeszcze?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?