Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Jak wygląda siostra Marceliny Zawadzkiej?

Czy są do siebie podobne?

Paulina Filipowicz 2 kwietnia 2020 20:29
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Marcelina Zawadzka to polska modelka, prezenterka telewizyjna i aktorka. Prowadząca programy "Pytanie na śniadanie" oraz "The Voice of Poland" słynie z modnych stylizacji, które inspirują młode kobiety w całym kraju. Serca telewidzów skradła nie tylko jej wyjątkowa uroda, ale również charyzmatyczna osobowość. Nic dziwnego, że również jej życie prywatne budzi sporo emocji. Jak się okazuję, rodzina Marceliny już niedługo się powiększy, gdyż jej siostra spodziewa się dziecka!

Jak wygląda siostra Marceliny Zawadzkiej?

Marcelina Zawadzka niejednokrotnie podkreślała, jak ważna jest dla niej rodzina. Gwiazda mimo natłoku pracy i aktywnego życia zawodowego, stara się spędzać czas w gronie najbliższych i ich wspierać. Jak się okazuję, teraz jej wsparcie będzie szczególnie ważne, gdyż siostra Marceliny, Karolina Zawadzka jest w ciąży! Ogłosiła to na swoim profilu na Instagramie, publikując serię zdjęć z ciążowym brzuszkiem!

Karolina Zawadzka w grudniu ubiegłego roku wyszła za mąż za modela, Pawła Polaka. Dziś para spodziewa się dziecka, a opis pod zdjęciem wskazuje, że będzie to chłopiec. Karolina jest w 30. tygodniu ciąży, a ciążowe krągłości są już dobrze widoczne. Cieszymy się z powiększenia rodziny Zawadzkiej i zachwycamy się podobieństwem sióstr! Trzeba przyznać, że Karolina podobnie jak  Marcelina, może pochwalić się piękną urodą, długimi mocnymi blond włosami, wyjątkowymi rysami i perfekcyjną figurą! Też widzicie to podobieństwo?  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.