Nominowana za rolę w filmie "Cząstki kobiety"

Redakcja VIVA! 26 kwietnia 2021 01:50

Vanessa Kirby to odkrycie ostatnich lat. Nie ukrywamy, że to właśnie ona zwróciła naszą uwagę, jako jedna z aktorek nominowanych do prestiżowej nagrody Akademii Filmowej Oscary 2021. Jej rola w filmie Kornéla Mundruczó Cząstki kobiety jest naprawdę wyjątkowa. Vanessa Kirby zagrała w nim młodą kobietę, przyszłą mamę, której zaraz po porodzie umiera długo oczekiwane dziecko. To niesamowita historia o miłości, cierpieniu i niezrozumieniu świata, w takich życiowo trudnych chwilach. Vanessa Kirby nie tylko zachwyciła niezwykłym warsztatem aktorskim, ale również nieokreślonym wyczuciem kamery, wrażliwością i wiarygodnością. Trudno oderwać od niej wzrok. Nic dziwnego, że aktorka została zauważona prze branżę filmową i zauważona.

Zobacz także: Vanessa Kirby - kiedyś ofiara szkolnej przemocy, dzisiaj jest brytyjską oscarową gwiazdą

Jak wyglądała Vanessa Kirby na tegorocznej 93 gali Oscary 2021?

Venessa Kirby wybrała skromną pudrową kreację od domu mody Gucci. Wyglądała elegancko, ale jednocześnie bardzo kobieco i stylowo. Gładko zaczesane włosy i mocno podkreślone usta, to najmocniejszy element jej oscarowej stylizacji. W kontrze do koleżanek po fachu nie wybrała czerwieni, ani złota. Postawiła na minimalizm, co bardzo nam się podoba.. Sukienka idealnie podkreślała jej idealną figurę.

Zobacz także: Oscary 2021! Zobacz najlepsze kreacje gwiazd na 93. ceremonii wręczenia Oscarów!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.