Zobaczcie jej ostatnie stylizacje!

Sabina Zięba 29 czerwca 2018 12:30

Choć na początku prezydentury Emmanuela Macrona wiek jego małżonki był jednym z najczęściej komentowanych tematów nie tylko we Francji, ale i całej Europie, z biegiem czasu emocje trochę opadły. Spowodowane jest to głównie jej ubiorem - bez przerwy uważana jest za jedną z najbardziej stylowych pierwszych dam, ale w ostatnim czasie zrezygnowała z kontrowersyjnych outfitów!

Brigitte Macron zasłynęła z niekonwencjonalnego i lekceważącego zasady dyplomatycznej etykiety stylu. Nie sposób było ją zobaczyć w statecznym kostiumie czy kobiecym garniturze. Zazwyczaj decydowała się na dopasowane sukienki i spódnice o długości nad kolano, które eksponowały jej szczupłe nogi.

Co ciekawe, ostatnio pierwsza dama Francji nie pojawia się w takich kreacjach i podczas oficjalnych wydarzeń, jak i codziennych, mniej zobowiązujących wyjść, decyduje się na... spodnie! Teraz większą wagę przykłada do wyboru marynarek i żakietów - to właśnie one wyróżniają się w jej stylizacjach. Najczęściej stawia na te w odcieniach niebieskiego, czarnego i czerwieni, do których praktycznie zawsze zakłada białe koszule ze stójką. Myślicie, że to przez wzgląd na negatywne komentarze dotyczące jej wcześniejszego stylu?

Zobaczcie w naszej galerii ostatnie stylizacje Brigitte Macron!  

1/7
Copyright @ONS
1/7

Choć biel to barwa, w której rzadziej można zobaczyć pierwszą damę Francji, trzeba przyznać, że prezentuje się w niej równie dobrze, co w mocnych kolorach.

2/7
Copyright @ONS
2/7

Do kolorowych marynarek i białych koszul najczęściej zakłada eleganckie garniturowe, czarne spodnie.

3/7
Copyright @ONS
3/7

O tym, że Brigitte kocha odcienie błękitu mogliśmy się już przekonać podczas inauguracji prezydentury swojego męża. Pod tym względem nic się nie zmieniło!

4/7
Copyright @ONS
4/7

Brigitte najbardziej przepada za dwurzędowymi marynarkami, których... nie zapina.

5/7
Copyright @East News
5/7

Ostatnio jedynym wyjątkiem była jej stylizacja podczas audiencji u papieża Franciszka. Wówczas pierwszy raz od dawna pojawiła się w sukience.

6/7
Copyright @ONS
6/7

Na co dzień pierwsza dama stawia na jeansy i wygodne buty. Elegancji dodaje czarna koszula.

7/7
Copyright @ONS
7/7

Umiejętnie stara się łączyć elegancję i casual. Podoba Wam się jej obecny styl?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.