Zobaczcie jej ostatnie stylizacje!

Sabina Zięba 29 czerwca 2018 12:30

Choć na początku prezydentury Emmanuela Macrona wiek jego małżonki był jednym z najczęściej komentowanych tematów nie tylko we Francji, ale i całej Europie, z biegiem czasu emocje trochę opadły. Spowodowane jest to głównie jej ubiorem - bez przerwy uważana jest za jedną z najbardziej stylowych pierwszych dam, ale w ostatnim czasie zrezygnowała z kontrowersyjnych outfitów!

Brigitte Macron zasłynęła z niekonwencjonalnego i lekceważącego zasady dyplomatycznej etykiety stylu. Nie sposób było ją zobaczyć w statecznym kostiumie czy kobiecym garniturze. Zazwyczaj decydowała się na dopasowane sukienki i spódnice o długości nad kolano, które eksponowały jej szczupłe nogi.

Co ciekawe, ostatnio pierwsza dama Francji nie pojawia się w takich kreacjach i podczas oficjalnych wydarzeń, jak i codziennych, mniej zobowiązujących wyjść, decyduje się na... spodnie! Teraz większą wagę przykłada do wyboru marynarek i żakietów - to właśnie one wyróżniają się w jej stylizacjach. Najczęściej stawia na te w odcieniach niebieskiego, czarnego i czerwieni, do których praktycznie zawsze zakłada białe koszule ze stójką. Myślicie, że to przez wzgląd na negatywne komentarze dotyczące jej wcześniejszego stylu?

Zobaczcie w naszej galerii ostatnie stylizacje Brigitte Macron!  

1/7
Copyright @ONS
1/7

Choć biel to barwa, w której rzadziej można zobaczyć pierwszą damę Francji, trzeba przyznać, że prezentuje się w niej równie dobrze, co w mocnych kolorach.

2/7
Copyright @ONS
2/7

Do kolorowych marynarek i białych koszul najczęściej zakłada eleganckie garniturowe, czarne spodnie.

3/7
Copyright @ONS
3/7

O tym, że Brigitte kocha odcienie błękitu mogliśmy się już przekonać podczas inauguracji prezydentury swojego męża. Pod tym względem nic się nie zmieniło!

4/7
Copyright @ONS
4/7

Brigitte najbardziej przepada za dwurzędowymi marynarkami, których... nie zapina.

5/7
Copyright @East News
5/7

Ostatnio jedynym wyjątkiem była jej stylizacja podczas audiencji u papieża Franciszka. Wówczas pierwszy raz od dawna pojawiła się w sukience.

6/7
Copyright @ONS
6/7

Na co dzień pierwsza dama stawia na jeansy i wygodne buty. Elegancji dodaje czarna koszula.

7/7
Copyright @ONS
7/7

Umiejętnie stara się łączyć elegancję i casual. Podoba Wam się jej obecny styl?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.