Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
Ze świata mody

Paulina Sykut-Jeżyna wyglądała przepięknie na gali Telekamery 2020!

Jakie marki wybrała gwiazda?

Redakcja VIVA! 4 lutego 2020 12:31
Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Paulina Sykut-Jeżyna na 23. Gali Telekamery 2020 pojawiła się w towarzystwie swojego męża Piotra Jeżyny. Pogodynka założyła długą błyszczącą suknię z mocnym rozcięciem, jej stylizację uzupełniała stylowa fryzura oraz elegancki makijaż. 39-letnia prezenterka, drugi rok z rzędu wygrała w plebiscycie "Tele Tygodnia", w którym zwycięzców wybierają widzowie. Nagrodę w kategorii najlepszy prezenter pogody odebrała od Rafała Cieszyńskiego i Alżbety Lenskiej. W tej samej kategorii nominowane były również: Agnieszka Dziekan, Aleksandra Kostka, Maja Popielarska i Marzena Słupkowska. Telekamerę dedykowała swojej mamie, która niedawno obchodziła urodziny. Zobacz również inne gwiazdy, które pojawiły się na gali Telekamery 2020.

Lubię dla was prezentować pogodę - powiedziała wzruszona Paulina Sykut-Jeżyna po odebraniu nagrody.

Jaką kreację miała na sobie Paulina Sykut-Jeżyna na gali Telekamery 2020? 

Prezenterka na tę wyjątkową galę wybrała srebrną suknię Madonna Atelier, która zachwyciła jej fanów. Uwagę przykuwały również jej szpilki AQUAZZURA. Stylizacja doskonale podkreślała sylwetkę pogodynki. wyglądała naprawdę pięknie. Całość uzupełniła srebrnymi kolczykami El Pozzo Jewelry za 129 zł. Biżuterię zdobią kamienie z wysokim szafirem. Sami oceńcie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Radość :)) Dziękuję🙏🏻💋💋💋

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Gwiazdy na gali Telekamery 2020
Fot. East News
 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.