Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
Ze świata mody

Paulina Sykut-Jeżyna wyglądała przepięknie na gali Telekamery 2020!

Jakie marki wybrała gwiazda?

Redakcja VIVA! 4 lutego 2020 12:31
Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Paulina Sykut-Jeżyna na 23. Gali Telekamery 2020 pojawiła się w towarzystwie swojego męża Piotra Jeżyny. Pogodynka założyła długą błyszczącą suknię z mocnym rozcięciem, jej stylizację uzupełniała stylowa fryzura oraz elegancki makijaż. 39-letnia prezenterka, drugi rok z rzędu wygrała w plebiscycie "Tele Tygodnia", w którym zwycięzców wybierają widzowie. Nagrodę w kategorii najlepszy prezenter pogody odebrała od Rafała Cieszyńskiego i Alżbety Lenskiej. W tej samej kategorii nominowane były również: Agnieszka Dziekan, Aleksandra Kostka, Maja Popielarska i Marzena Słupkowska. Telekamerę dedykowała swojej mamie, która niedawno obchodziła urodziny. Zobacz również inne gwiazdy, które pojawiły się na gali Telekamery 2020.

Lubię dla was prezentować pogodę - powiedziała wzruszona Paulina Sykut-Jeżyna po odebraniu nagrody.

Jaką kreację miała na sobie Paulina Sykut-Jeżyna na gali Telekamery 2020? 

Prezenterka na tę wyjątkową galę wybrała srebrną suknię Madonna Atelier, która zachwyciła jej fanów. Uwagę przykuwały również jej szpilki AQUAZZURA. Stylizacja doskonale podkreślała sylwetkę pogodynki. wyglądała naprawdę pięknie. Całość uzupełniła srebrnymi kolczykami El Pozzo Jewelry za 129 zł. Biżuterię zdobią kamienie z wysokim szafirem. Sami oceńcie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Radość :)) Dziękuję🙏🏻💋💋💋

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Gwiazdy na gali Telekamery 2020
Fot. East News
 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.