Królewskie życie

Księżna Kate pojawiła się w Londynie w pięknej, jesiennej stylizacji!

Torebka Chanel robi wrażenie!

Redakcja VIVA! 10 października 2019 13:00

Księżna Kate zjawiła się w środę, 9 października, w Angela Marmont Centre for UK Biodiversity, mieszczącym się w Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. Kate jest królewskim mecenasem Muzeum od 2013 roku. Podczas spotkania, została oficjalnie przywitana prze dyrektora Muzeum Sir Michaela Dixona. Podczas tej wyjątkowej wizyty księżna zobaczyła sporą część kolekcji Muzeum, przede wszystkim wybrane gatunki owadów i roślin. Wyglądała promiennie i naprawdę stylowo. Jej jesienny outfit zrobił na nas ogromne wrażenie. Zwróciliśmy również uwagę na nowy odcień włosów, które idealnie uzupełniał stylizację Kate. 

 

Jakie marki nosi Księżna Kate w 2019?

Podczas spotkania księżna miała na sobie minimalistyczny, dopasowany golf marki Warehouse Wave Pointelle Jumper w cenie 69 dolarów (czyli około 270 zł), oraz spodnie z szerokimi nogawkami w kolorze oliwkowym. Spodnie idealnie podkreślały jej bardzo szczupłą sylwetkę. To bardzo modny fason tego sezonu, mają bardzo użytkowe i wygodne kieszenie, dlatego pasują zarówno do wysokich szpilek, jak i sneakersów. Możesz je kupić Relaxed Gathered Waist Culotte (oryginalna cena 130 funtów, teraz kosztują 89 funtów). Czyli około 430 zł. Do takiego zestawu najważniejsze są dodatki, dlatego księżna wyraźnie podkreśliła swój minimalistyczny outfit torebką Chanel (kolekcja jesień-zima 2015), która w przeliczeniu na złotówki kosztuje około 18 tysięcy złotych. Warto zwrócić uwagę na pantofle Tod's Fringed leather pumps, za 267 funtów (1300 zł), które możesz kupić w sieci. Wykończeniem tej stylizacji, były delikatne kolczyki marki Asprey Oak Leaves. Księżna wyglądała naprawdę pięknie! Ale cała stylizacja kosztowała ją ponad 20 tysięcy złotych! 

Księżna Kate z torebką Chanel w 2019
Fot. East News

Księżna Kate z torebką Chanel w 2019
Fot. East News

Księżna Kate z torebką Chanel w 2019
Fot. East News

Księżna Kate z torebką Chanel w 2019
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.