Te dodatki przyprawiają o zawrót głowy!

Sabina Zięba 19 maja 2018 19:30

Od rana media na całym świecie analizują każdy szczegół ceremonii zaślubin, która odbyła się dziś w Wielkiej Brytanii. Jednak na zainteresowanie zasługują nie tylko Meghan Markle i książę Harry, a również goście, który pojawili się w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor. Podczas całego wydarzenia musieli przestrzegać szczegółowych zasad etykiety. Dotyczą one nie tylko robienia zdjęć czy zajmowania wyznaczonych miejsc, ale również... ubioru. Uczestnicy musieli pamiętać, by nie zakładać na siebie nic białego oraz koniecznie zakrywać ramiona. Jednak najważniejszym punktem był ten, by każda kobieta miała nakrycie głowy.

Tradycja ta sięga lat 50., kiedy to damy z wyższych sfer rzadko pokazywały swoje włosy publicznie. Z biegiem lat kapelusze ewoluowały od prostych akcesoriów po spektakularne ozdoby. Co ciekawe, te na dzisiejszym ślubie powinny być raczej słomiane niż materiałowe, a wszystko przez to, że wesele odbywa się po Wielkanocy. Zobaczcie w naszej galerii, na jaki dodatek zdecydowała się m. in. Victoria Beckham czy księżna Kate! Który z nich zachwyca najbardziej?  

1/8
Copyright @East News
1/8

 Amal Clooney

2/8
Copyright @East News
2/8

Victoria Beckham

3/8
Copyright @East News
3/8

księżna Kate

4/8
Copyright @East News
4/8

Serena Williams

5/8
Copyright @East News
5/8

Pippa Middleton

6/8
Copyright @Getty Images
6/8

księżna Camilla

7/8
Copyright @East News
7/8

Oprah Winfrey

8/8
Copyright @East News
8/8

Carole Middleton

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.