Te dodatki przyprawiają o zawrót głowy!

Sabina Zięba 19 maja 2018 19:30

Od rana media na całym świecie analizują każdy szczegół ceremonii zaślubin, która odbyła się dziś w Wielkiej Brytanii. Jednak na zainteresowanie zasługują nie tylko Meghan Markle i książę Harry, a również goście, który pojawili się w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor. Podczas całego wydarzenia musieli przestrzegać szczegółowych zasad etykiety. Dotyczą one nie tylko robienia zdjęć czy zajmowania wyznaczonych miejsc, ale również... ubioru. Uczestnicy musieli pamiętać, by nie zakładać na siebie nic białego oraz koniecznie zakrywać ramiona. Jednak najważniejszym punktem był ten, by każda kobieta miała nakrycie głowy.

Tradycja ta sięga lat 50., kiedy to damy z wyższych sfer rzadko pokazywały swoje włosy publicznie. Z biegiem lat kapelusze ewoluowały od prostych akcesoriów po spektakularne ozdoby. Co ciekawe, te na dzisiejszym ślubie powinny być raczej słomiane niż materiałowe, a wszystko przez to, że wesele odbywa się po Wielkanocy. Zobaczcie w naszej galerii, na jaki dodatek zdecydowała się m. in. Victoria Beckham czy księżna Kate! Który z nich zachwyca najbardziej?  

1/8
Copyright @East News
1/8

 Amal Clooney

2/8
Copyright @East News
2/8

Victoria Beckham

3/8
Copyright @East News
3/8

księżna Kate

4/8
Copyright @East News
4/8

Serena Williams

5/8
Copyright @East News
5/8

Pippa Middleton

6/8
Copyright @Getty Images
6/8

księżna Camilla

7/8
Copyright @East News
7/8

Oprah Winfrey

8/8
Copyright @East News
8/8

Carole Middleton

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?