Te dodatki przyprawiają o zawrót głowy!

Sabina Zięba 19 maja 2018 19:30

Od rana media na całym świecie analizują każdy szczegół ceremonii zaślubin, która odbyła się dziś w Wielkiej Brytanii. Jednak na zainteresowanie zasługują nie tylko Meghan Markle i książę Harry, a również goście, który pojawili się w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor. Podczas całego wydarzenia musieli przestrzegać szczegółowych zasad etykiety. Dotyczą one nie tylko robienia zdjęć czy zajmowania wyznaczonych miejsc, ale również... ubioru. Uczestnicy musieli pamiętać, by nie zakładać na siebie nic białego oraz koniecznie zakrywać ramiona. Jednak najważniejszym punktem był ten, by każda kobieta miała nakrycie głowy.

Tradycja ta sięga lat 50., kiedy to damy z wyższych sfer rzadko pokazywały swoje włosy publicznie. Z biegiem lat kapelusze ewoluowały od prostych akcesoriów po spektakularne ozdoby. Co ciekawe, te na dzisiejszym ślubie powinny być raczej słomiane niż materiałowe, a wszystko przez to, że wesele odbywa się po Wielkanocy. Zobaczcie w naszej galerii, na jaki dodatek zdecydowała się m. in. Victoria Beckham czy księżna Kate! Który z nich zachwyca najbardziej?  

1/8
Copyright @East News
1/8

 Amal Clooney

2/8
Copyright @East News
2/8

Victoria Beckham

3/8
Copyright @East News
3/8

księżna Kate

4/8
Copyright @East News
4/8

Serena Williams

5/8
Copyright @East News
5/8

Pippa Middleton

6/8
Copyright @Getty Images
6/8

księżna Camilla

7/8
Copyright @East News
7/8

Oprah Winfrey

8/8
Copyright @East News
8/8

Carole Middleton

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URATUJ ZIEMIĘ: Niezwykłe „lasy kamiennych igieł”
 na Madagaskarze, drzewa jak z bajki na Sokotrze – czy ostatnie bastiony nieskażonej przyrody ocaleją? IZA MIKO: „Pandemia pokazała, że czas na zmiany na poziomie globalnym. Potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar”. ELŻBIETA DZIKOWSKA o tym, co nas czeka – „zadeptany” przez turystów świat? TOMASZ ZUBILEWICZ: „Myślimy, że nastąpi dzień, w którym gwałtownie wszystko wróci do stanu poprzedniego. To błąd”. W cyklu Extra: Przeludnienie – kres „luksusu rasy ludzkiej…”.