Hailey Bieber, Justin Bieber, kampania Calvin Klein
Fot. ONS
Metamorfozy gwiazd

Justin Bieber usunął wszystkie swoje tatuaże! Wiemy dlaczego!

Jak teraz wygląda znany artysta?

Redakcja VIVA! 3 stycznia 2021 17:31
Hailey Bieber, Justin Bieber, kampania Calvin Klein
Fot. ONS

Justin Bieber jest jedną z największych gwiazd popu młodego pokolenia. Osiągnął sukces, o którym wielu artystów może tylko pomarzyć. Fani uwielbiają jego styl i śledzą każdy jego krok na Instagramie i Tik Toku. Karierę zaczynał jako 12-latek. Został wypatrzony na serwisie YouTube. W 2009 temu wydał swój debiutancki krążek, z którego aż 7 utworów było notowanych na liście Billboard Hot 100. Każdy jego kawałek jest hitem, idealnie wybiera producentów i gwiazdy z którymi występuje w duetach. Poza tym ma dosyć burzliwe życie osobiste, które również wpływa na jego popularność wśród nastolatków na całym świecie.

Justin Bieber, kampania Calvin Klein
Fot. Instagram @calvinklein

Dlaczego Justin Bieber usunął wszystkie swoje tatuaże w 2021?

Na Instagramie Justina pojawiły się zdjęcia, na których możemy obejrzeć nowy wizerunek Justina Biebera. Jest to dosyć zaskakujący widok, ponieważ od kilku lat regularnie na jego ciele pojawiają się kolejne tatuaże, które z przyjemnością eksponuje. Teraz nagle w 2021 postanowił je usunąć? Nie usunął ich na stałe, to metamorfoza do nowego teledysku Justina Anyone.

Bez tatuaży do #Anyonevideo

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.