Hailey Bieber, Justin Bieber, kampania Calvin Klein
Fot. ONS
Metamorfozy gwiazd

Justin Bieber usunął wszystkie swoje tatuaże! Wiemy dlaczego!

Jak teraz wygląda znany artysta?

Redakcja VIVA! 3 stycznia 2021 17:31
Hailey Bieber, Justin Bieber, kampania Calvin Klein
Fot. ONS

Justin Bieber jest jedną z największych gwiazd popu młodego pokolenia. Osiągnął sukces, o którym wielu artystów może tylko pomarzyć. Fani uwielbiają jego styl i śledzą każdy jego krok na Instagramie i Tik Toku. Karierę zaczynał jako 12-latek. Został wypatrzony na serwisie YouTube. W 2009 temu wydał swój debiutancki krążek, z którego aż 7 utworów było notowanych na liście Billboard Hot 100. Każdy jego kawałek jest hitem, idealnie wybiera producentów i gwiazdy z którymi występuje w duetach. Poza tym ma dosyć burzliwe życie osobiste, które również wpływa na jego popularność wśród nastolatków na całym świecie.

Justin Bieber, kampania Calvin Klein
Fot. Instagram @calvinklein

Dlaczego Justin Bieber usunął wszystkie swoje tatuaże w 2021?

Na Instagramie Justina pojawiły się zdjęcia, na których możemy obejrzeć nowy wizerunek Justina Biebera. Jest to dosyć zaskakujący widok, ponieważ od kilku lat regularnie na jego ciele pojawiają się kolejne tatuaże, które z przyjemnością eksponuje. Teraz nagle w 2021 postanowił je usunąć? Nie usunął ich na stałe, to metamorfoza do nowego teledysku Justina Anyone.

Bez tatuaży do #Anyonevideo

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!