Hailey Bieber, Justin Bieber, kampania Calvin Klein
Fot. ONS
Metamorfozy gwiazd

Justin Bieber usunął wszystkie swoje tatuaże! Wiemy dlaczego!

Jak teraz wygląda znany artysta?

Redakcja VIVA! 3 stycznia 2021 17:31
Hailey Bieber, Justin Bieber, kampania Calvin Klein
Fot. ONS

Justin Bieber jest jedną z największych gwiazd popu młodego pokolenia. Osiągnął sukces, o którym wielu artystów może tylko pomarzyć. Fani uwielbiają jego styl i śledzą każdy jego krok na Instagramie i Tik Toku. Karierę zaczynał jako 12-latek. Został wypatrzony na serwisie YouTube. W 2009 temu wydał swój debiutancki krążek, z którego aż 7 utworów było notowanych na liście Billboard Hot 100. Każdy jego kawałek jest hitem, idealnie wybiera producentów i gwiazdy z którymi występuje w duetach. Poza tym ma dosyć burzliwe życie osobiste, które również wpływa na jego popularność wśród nastolatków na całym świecie.

Justin Bieber, kampania Calvin Klein
Fot. Instagram @calvinklein

Dlaczego Justin Bieber usunął wszystkie swoje tatuaże w 2021?

Na Instagramie Justina pojawiły się zdjęcia, na których możemy obejrzeć nowy wizerunek Justina Biebera. Jest to dosyć zaskakujący widok, ponieważ od kilku lat regularnie na jego ciele pojawiają się kolejne tatuaże, które z przyjemnością eksponuje. Teraz nagle w 2021 postanowił je usunąć? Nie usunął ich na stałe, to metamorfoza do nowego teledysku Justina Anyone.

Bez tatuaży do #Anyonevideo

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.