Tess Holliday, modelka XXL
Fot. Instagram @tessholliday
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Tess Holliday, najpopularniejsza modelka XXL znów przybrała na wadze i jest z tego dumna!

Chwali się ciałem na Instagramie

Honorata Mosiądz 17 października 2019 18:15
Tess Holliday, modelka XXL
Fot. Instagram @tessholliday

Tess Holliday to jedna z najbardziej znanych modelek plus size oraz postaci ruchu body positive.  Ma 34 lata, 165 cm wzrostu i waży niemal 140 kg, jak wyznała w wywiadzie przeprowadzonym do brytyjskiego numeru Cosmopolitan. Skomentowała dodatkowo, że nigdy nie czuła się tak dobrze w swoim ciele. Najnowsze zdjęcia modelki pokazują, że wcale nie zmieniła zdania na temat swojego wyglądu, co więcej, ponowne przybranie na wadze jej sprzyja!

Odważne zdjęcia Tess Holliday na Instagramie

Modelka pojawiła się ostatnio na gali Elle Women w Hollywood, dumnie pozując do zdjęć w błękitnej sukni. Pokazała, że ostre komentarze internautów na jej temat, nie wpływają na jej wygląd i akceptację swojego ciała. Tą ideę kontynuuję także na swoim profilu na Instagramie, gdzie dzieli się z obserwatorami wieloma prywatnymi zdjęciami. Modelka nie boi się publikować zdjęć w bikini, bieliźnie, a nawet w pełnym negliżu! Jak widać, fanek Tess przybywa, gdyż jej profil obserwuję już 2 miliony osób. A Wy, kibicujecie modelce? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A lil throwback to when Bowie was just a lil bb! When I look at this photo, I’m filled with so many emotions. I remember how I felt in this photo & it was a lot of happiness with sprinkles of anxiety, depression & loneliness. While I had support around me, most of my friends didn’t have small children, and certainly didn’t understand how badly I was struggling with being a new mom again who was in the depths of PPD (post partum depression). There’s a reason they say it takes a village to raise a family, and whatever that family looks like, you need support. One resource I found helpful that I’ve share before is the motherhood app, @peanut! Peanut is a great app to meet like-minded moms in your area, chat, share advice and learn from one another. Connections like the ones I’ve made through Peanut have helped me stay sane and reminded me how important community is! You can download Peanut for free today - and hey, while it’s not going to fix all your stresses of being a mom, change diapers for you, and save you the pain of stepping on a million small toys left out on the ground, hopefully you find a support system like I did! #peanutapp #AD #effyourbeautystandards #PPD

Post udostępniony przez T E S S H🍒L L I D A Y (@tessholliday)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.