Henry Cavill w serialu Wiedźmin
Fot. East News
O tym się mówi

Przystojny Henry Cavill na uroczystej premierze serialu Wiedźmin!

Osobiście pojawił się w Warszawie!

Redakcja VIVA! 18 grudnia 2019 22:04
Henry Cavill w serialu Wiedźmin
Fot. East News

W Londynie 16 grudnia 2019, odbyła się już oficjalna premiera serialu Netflixa Wiedźmin. Dzisiaj wieczorem miała miejsce polska premiera serialu, na której osobiście pojawiła się obsada produkcji, w tym Henry Cavill, który wcielił się w postać Geralta z Rivii. Produkcja na podstawie sagi Andrzeja Sapkowskiego jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier ostatnich miesięcy. Wszyscy fani Wiedźmina z niecierpliwością czekają na 20 grudnia 2019 roku, kiedy to na Netflix trafi najnowszy serial platformy. Produkcja od początku wzbudzała ogromne emocje wśród polskich fanów - którzy za sprawą autora sagi Andrzeja Sapkowskiego są bardzo emocjonalnie związani z bohaterami słynnych książek.

Wiedźmin
Fot. Materiały prasowe

Gdy wiele miesięcy temu Netflix ogłosił, że w głównej roli zobaczymy Henry'ego Cavilla, nie brakowało głosów, według których aktor nie sprawdzi się jako Geralt. O tym, czy obawy części fanów były słuszne, przekonamy się już 20 grudnia 2019. Z każdym kolejnym zdjęciem Henry'ego z planu wątpliwości coraz bardziej się jednak rozwiewały, a na początku roku aktora chwalił producent Wiedźmina, Tomek Bagiński. Henry William Dalgliesh Cavill urodził się 5 maja 1983 roku w Jersey. To brytyjski aktor, model i producent filmowy i telewizyjny. Po ukończeniu St. Michael's Preparatory School w Saint Saviour w Jersey, podjął naukę w szkole okrętowej Stowe School w Buckingham, gdzie występował w szkolnym przedstawieniu Sen nocy letniej Williama Shakespeare’a i musicalu Grease. Debiutował na ekranie w filmie Laguna  w 2001 roku. Potem zagrał sporo ról drugoplanowych, bardzo dużą popularność przyniosła mu rola w serialu Dynastia Tudorów. Po sukcesach w telewizji, trafił na casting do głównych ról w filmach: Superman: Powrót (2006), Casino Royale (2006), Mroczny rycerz (2008) i Zmierzch (2008), ale ostatecznie propozycje otrzymali: Brandon Routh, Daniel Craig, Christian Bale i Robert Pattinson. Supermana zagrał jednak w 2011 roku w Człowiek ze stali. Trudno zapomnieć również jego świetne okładki w magazynach „GQ”, „Men’s Fitness” czy „Men’s Health. Jak zaprezentował się na dzisiejszej premierze serialu Wiedźmin w Warszawie? 

Premiera Wiedźmin 2019
Fot. East News

Premiera Wiedźmin 2019
Fot. East News

Henry Cavill w serialu Wiedźmin
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.