Olga Tokarczuk, ozdoby na dredach
Fot. East News
Ze świata mody

Olga Tokarczuk podczas gali wręczenia nagród miała piękne ozdoby na dredach!

"Chciałam, by coś skrzyło"

Redakcja VIVA! 11 grudnia 2019 07:31
Olga Tokarczuk, ozdoby na dredach
Fot. East News

Trudno zapomnieć jak pięknie wczoraj prezentowała się polska Noblistka Olga Tokarczuk. Suknia, którą specjalnie na tę wyjątkową okazję zaprojektowała dla pisarki Gosia Baczyńska, okazała się być doskonałym uzupełnieniem osobowości Olgi Tokarczuk. Poza tym projektantka Gosia Baczyńska idealnie wyczuła okoliczność i charakter samej bohaterki. Noblistka prezentowała się pięknie, stylowo i w zgodzie z własną estetyką. Jesteśmy zachwyceni efektem tej współpracy!

Jaką biżuterię i ozdoby na dredach miała Olga Tokarczuk podczas gali wręczenia nagród Nobla?

Prostą, długą kreację z ozdobną stójką uzupełniła skromna, ale niezwykle elegancka biżuteria - spinki na dredy oraz kolczyki. Jak się okazuje, zaprojektowała ją dla pisarki, projektantka biżuterii Kasia Wójcik. W rozmowie z magazynem Noizz, projektantka Kasia Wójcik opowiedziała o współpracy z Olgą Tokarczuk i podkreśliła, że był to pomysł samej Gosi Baczyńskiej.

Chciałam, by kolczyki i ozdoby na dredy nie konkurowały z suknią Gosi Baczyńskiej, ale delikatnie ją uzupełniały, by coś "skrzyło się" we włosach. By osiągnąć ten efekt sięgnęłam po oksydowane ciemne srebro i piryt, minerał, który błyszczy niczym złoto - mówi Kasia Wójcik.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@olgatokarczuk_official gratuluję z całego serca! Jest Pani dla mnie inspiracją. To niewyobrażalny zaszczyt móc zaprojektować dla Pani biżuterię na ten niezwykły moment w naszej historii. Dziękuję @gosiabaczynska_official za tę możliwość i kreatywną współpracę - chapeau bas dla Twojego talentu. Jestem dziś najszczęśliwszą projektantką biżuterii na Świecie. It’s been an incredible honour to have designed jewellery for you Mrs Olga Tokarczuk. I’m happy and thrilled to have cooperated with amazing designer Gosia Baczyńska. I’m the happiest jewellery designer in the world right now! #olgatokarczuk #nobelprize #gosiabaczynska #kasiawojcikjewellery #nobeldress #nobelearrings #nobeljewellery #literature #literaturenobelprize

Post udostępniony przez Kasia Wójcik (@kasia_wojcik_jewellery)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.