Angelina Jolie o sytuacji w Ukrainie
Fot. SAUL LOEB/AFP/East News
O tym się mówi!

Angelina Jolie promuje otwarcie swojego Atelier. Wielki dzień już w listopadzie

Niezwykłe miejsce oferuje również wiele ciekawych usług

Aleksandra Frankowska 28 września 2023 13:27
Angelina Jolie o sytuacji w Ukrainie
Fot. SAUL LOEB/AFP/East News

Angelina Jolie, znana na całym świecie jako aktorka, reżyserka i działaczka społeczna, wprowadza nowy projekt, który ma potencjał odmienić przemysł mody. Atelier Jolie mieszczące się przy 57 Great Jones Street w Nowym Jorku, to przestrzeń o niezwykle szeroko zdefiniowanym charakterze, która ma na celu połączenie mody, sztuki, działalności społecznej i zrównoważonego rozwoju.

ZOBACZ TEŻ: Angelina Jolie założyła markę modową i już planuje współpracę z Chloe!

Angelina Jolie otwiera modowe atelier

To miejsce z historią, gdzie dawniej mieszkał sam Andy Warhol, a drugie piętro było wynajmowane przez jego przyjaciela, Jean-Michela Basquiata. Dziś fasada budynku zdobi graffiti, które staje się hołdem dla wielu artystów ulicznych. Angelina Jolie i jej córka, Zahara, przypadkowo odkryły to miejsce sześć miesięcy temu podczas poszukiwań lokalu na swoją modową wizję. Już wtedy wiedziały, że to idealne miejsce dla Atelier Jolie.

Atelier Jolie otwiera swoje drzwi w listopadzie i ma być czymś znacznie więcej niż tylko domem mody. To przestrzeń współpracy, gdzie rzemieślnicy i artyści lokalni będą mogli tworzyć, a także miejsce, które promuje zrównoważoną modę i działalność na rzecz dobra społecznego. Angelina Jolie podkreśla, że jej celem nie jest stać się wielkim projektantem mody, ale stworzyć dom, w którym inni będą mieli szansę rozwinąć swoje talenty.

Niezwykła oferta Atelier Angeliny Jolie

W ramach Atelier Jolie będzie można skorzystać z usług krawieckich, upcyklingu oraz zwiedzać galerię prezentującą prace lokalnych artystów. Nie zabraknie także kawiarni prowadzonej we współpracy z organizacjami zajmującymi się uchodźcami. Jolie podkreśla, że chce wspierać utalentowanych rzemieślników, tworząc społeczność, która przekracza granice tradycyjnego przemysłu mody.

CZYTAJ TEŻ: Angelina Jolie otwiera własne modowe atelier!

Kolekcja Atelier Jolie będzie cechować się zrównoważonym podejściem do mody. Oferowane będą ubrania szyte na miarę oraz usługi naprawy, zachęcając klientów do dbania o swoje ubrania i przeciwdziałania marnotrawstwu. W kawiarni będzie można skorzystać z bezpłatnej strefy do samodzielnego zdobienia odzieży oraz zakupić zestawy do domowych napraw.

Projekt Atelier Jolie wykracza poza tradycyjny model znanego z przemysłu mody, gdzie często dominuje osobowość założyciela. Jolie chce stworzyć miejsce, w którym moda łączy się z wartościami społecznymi, sztuką i zrównoważonym rozwojem. To innowacyjna próba przekształcenia przemysłu mody i propagowania idei wspólnoty.

Atelier Jolie to miejsce, które może przynieść pozytywne zmiany w przemyśle mody i inspirować innych do łączenia mody z działaniami na rzecz dobra społecznego i ochrony środowiska. Angelina Jolie pokazuje, że moda może być narzędziem do tworzenia pozytywnego wpływu na świat i inspiruje innych do działania. Jej projekt to manifest nowej, społecznie zaangażowanej mody, która ma potencjał odmienić przemysł i propagować wartości społeczne. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.