Hiszpańska rodzina królewska
Fot. Casa de S.M. el Rey Spanish Royal Household via Getty Images
VIVA! Royals

Hiszpańska rodzina królewska w casualowych stylizacjach

Do tej pory rzadko pokazywali się w takich strojach

Aleksandra Frankowska 4 sierpnia 2022 11:27
Hiszpańska rodzina królewska
Fot. Casa de S.M. el Rey Spanish Royal Household via Getty Images

Nawet rodzina królewska potrzebuje wakacji. Na Majorce wypoczywa właśnie królowa Letizia z mężem królem Filipem i córkami. Ponieważ nie pełnią aktualnie oficjalnych obowiązków, zrezygnowali ze sztywnej etykiety i wybrali luźny, wakacyjny dress code. W takich stylizacjach można zobaczyć ich naprawdę rzadko.

ZOBACZ TEŻ: Królewska zamiana stylu! Królowa Letizia w sukience... swojej córki!

Hiszpańska rodzina królewska na wakacjach na Majorce

Królowa Letizia, król Filip i ich córki zostali sfotografowani na Majorce kilka dni temu, podczas wizyty w Cartoixa de Valldemossa. Sierpniowe temperatury w Hiszpanii sięgają niemal 40 stopni, dlatego royalsi zrezygnowali z oficjalnych strojów na rzecz lekkich i przewiewnych materiałów. Wspólnie odpoczywają obecnie od obowiązków, a Majorka to jedno z ich ulubionych miejsc.

Rodzina królewska w casualowych stylizacjach podczas wakacji

Luźne i wakacyjne stroje przyciągnęły uwagę fotoreporterów. Lanine sukienki kobiet oraz koszula króla to rzadki widok. Eleonora i Sofia bardzo się zmieniły. Księżniczki z roku na rok są jeszcze piękniejsze i podobne to ich wspaniałej mamy. Uczą się wciąż zasad dworskiej etykiety, a starsza z nich, Eleonora, zostanie kiedyś królową.

ZOBACZ TEŻ: Perły w rodzinach królewskich: kto je nosi, jaką mają wartość, co symbolizują 

Hiszpańska rodzina królewska
Fot. Carlos Alvarez/Getty Images

Stylizacja Letizii podczas wakacji na Majorce

Jedna z najbardziej stylowych monarchiń na świecie, tym razem postawiła na lnianą spódnicę do kostek i zieloną bluzkę bez rękawów. Całość uzupełniła słomianym koszykiem i espadrylami. Wyglądała naprawdę młodzieńczo, a przy tym zachowała znaną sobie klasę i elegancję. Jesteśmy bardzo na tak! 

Królowa Letizia
Fot. Getty Images

Królowa Letizia
Fot. Jose Oliva/Europa Press via Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.