Królowa Letizia córki mn
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Hiszpańska królowa Letizia w przepięknej jedwabnej kreacji

Zaprezentowała się fantastycznie w towarzystwie swoich córek 

Aleksandra Trendak 31 października 2022 14:30
Królowa Letizia córki mn
Fot. Getty Images

Hiszpańska królowa Letizia to zdecydowanie jedna z najlepiej ubranych monarchiń w Europie. Swoją miłość do mody przelewa także na swoje córki - księżniczkę Eleonorę i Zofię, które podczas uroczystych okazji zawsze błyszczą i zachwycają stylizacjami. Nie inaczej było podczas Oviedo, gdzie spotkały się z tegorocznymi laureatami konkursu Princess of Asturias Awards. Jakie kreacje miały na sobie księżniczki? Co miała na sobie królowa? Czy jest to nowa sukienka, czy z odzysku? 

ZOBACZ TEŻ: Królowa Letizia w odważnej sukience

Królowa Letizcja z córkami podczas spotkania z laureatami konkursu Princess of Asturia Awards 

Królowa Letizia słynie z tego, że bardzo często powtarza swoje stylizacje podczas wielu oficjalnych uroczystości, ponieważ wierzy ona w zrównoważoną modę i stara się w ten sposób pokazać kobietom, że nie potrzebujemy na każdą oficjalną uroczystość lub przyjęcie nowej kreacji, kiedy w szafie mamy mnóstwo innych świetnych strojów. Tak też było 28 października 2022, kiedy na spotkania z laureatami konkursu Princess of Asturias Awards postanowiła nałożyć piękną jedwabną sukienkę, którą miała na sobie dwa lata temu podczas spotkania z królową Elżbietą II w Wielkiej Brytanii. Piękny jedwabny model w kropki z wyraźnym wycięciem w talii można było znaleźć w jednej z kolekcji hiszpańskiej marki Cherubina kilka lat temu. Królowa dobrała do niej minimalistyczne czółenka oraz srebrne kolczyki. Jej córki także postawiły na eleganckie i klasyczne stylizacje. Eleonora, która jest następczynią tronu wybrała komplet składający się ze spódniczki i krótkiej marynarki, a jej siostra Zofia wybrała sukienkę w paski z asymetrycznym wykończeniem spódnicy. 

Królowa Letizia córki
Fot. Getty Images

Trzeba przyznać, że królowa Letizia daje świetny modowy przykład córkom, pokazuje im, że mniej czasami znaczy więcej i warto korzystać z tego co już się ma. Warto dodać, że Eleonora wyrasta na świetną następczynię tronu, która swoje królewskie obowiązki będzie potrafiła wypełniać w wielkim stylu. Jak oceniacie stylizację królowej i jej córek?  

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.