Kampania Sprandi Hi 90’s! wiosna 2021
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Hi 90’s! – nowa kolekcja Sprandi

Zobacz kampanię inspirowaną kultowi latami 90.

Artykuł sponsorowany 11 marca 2021 18:12
Kampania Sprandi Hi 90’s! wiosna 2021
Fot. mat. prasowe

Marka Sprandi wypuszcza nową kolekcję na sezon wiosna-lato 2021. Towarzyszy jej kampania, która jest swoistym hołdem złożonym latom 90., ich niepowtarzalnej estetyce i towarzyszącemu im poczuciu beztroski, które dziś inspiruje nas jak nigdy przedtem. Sprandi przepuszcza estetykę lat 90. przez filtr minimalizmu. Ten efekt buduje białe bezhoryzontalne tło kampanii, oszczędność kolorów w kolekcji butów i w stylizacjach. W kampanii, w gestach modeli jest też dużo humoru i luzu, a kluczowe elementy scenograficzne są zbiorem luźnych skojarzeń z 90sami, co razem daje świeżą, bezpretensjonalną kombinację i wyznacza nowy kierunek marki.

Kampania Sprandi Hi 90’s! wiosna 2021
Fot. mat. prasowe

Sport, pastelowa kolorystyka i styl retro – na te tendencje marka Sprandi stawia w damskiej części nowej kolekcji. Nowe modele wygodnych butów Retro Sneaker czy Lifestyle Runner zestawiono w kampanii ze sportowymi kompletami w kolorystyce retro, ale też z dżinsowymi kurtkami i luźnymi bluzami w oversize’owych proporcjach. Stylizacje te udowadniają, że buty Sprandi mogą być noszone w niezobowiązujący sposób przez cały dzień.

Kampania Sprandi Hi 90’s! wiosna 2021
Fot. mat. prasowe

W męskiej części kolekcji również znalazły się modele, które ciepło wspominamy z lat 90. – białe, inspirowane gwiazdami koszykówki minimalistyczne sneakersy Lifestyle Runner czy sznurowane, zdobione elementami z zamszu tenisówki Retro Runner z perforacjami na wierzchu toeboxu. Pasują one do vintage’owych ubrań inspirowanych dekadą, takich jak bluzy z polaru czy szerokie, sprane dżinsy, czy kurtki ze sztruksu. Skinieniem w stronę polskiego stylu lat 90. są utrzymane w estetyce retro klapki, które w kampanii zestawiono z grubymi, sportowymi skarpetami i dresowymi spodniami, a także nylonowe nerki z wyraźnym logo Sprandi.

Kampania Sprandi Hi 90’s! wiosna 2021
Fot. mat. prasowe

Buty Sprandi idealnie pasują także do sportowej odzieży marki – bluz, T-shirtów i spodni dresowych, które świetnie prezentują się na modelkach i modelach biorących udział w kampanii.

Więcej materiałów o nowej kampanii Sprandi znajdziecie w Klubie CCC, gdzie można zobaczyć ekskluzywne nagrania z sesji oraz krótkie rozmowy z modelkami i modelami.

Kolekcja Sprandi dostępna jest w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji marki.

Materiał powstał z udziałem CCC.

TAGI #CCC

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.