Sprawdźcie, kto zachwycił!

Sabina Zięba 14 czerwca 2018 12:30

Już od czwartku 14 czerwca w menu restauracji Signature klienci znajdą wyjątkowe dania, które wraz z szefem kuchni, Wojciechem Kilianem, przygotował Borys Szyc! Jest on trzecią gwiazdą po Małgorzacie Sosze oraz Anicie Sokołowskiej, która została zaproszona do autorskiego projektu Signature Gwiazd. Warto wspomnieć, że aktor ma już pewne doświadczenie w gastronomii, bo od kilku lat z powodzeniem prowadzi własną restaurację na warszawskim Mokotowie.

Do lokalu mieszczącego się w Warszawie przy ulicy Poznańskiej 15 w XIX-wiecznej kamienicy (w której swego czasu znajdowało się poselstwo i ambasada sowiecka) na premierę nowych dań przybyło wiele przyjaciół Szyca, m. in. Agnieszka Woźniak-Starak z mężem, Aleksandra Kwaśniewska, Joanna Kulig, Anita Lipnicka czy Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk. Artystę wspierała również jego narzeczona, Justyna Nagłowska.

Sam powiedział: „Uwielbiam podróżować. Podróżuję nie tylko z przewodnikiem i po dobrych hotelach. Podróże kulinarne są dla mnie bardzo istotne w poszukiwaniu nowych smaków lub odnalezieniu dawnych, tych najukochańszych, zapomnianych. Właśnie z tych dwóch dróg poszukiwań zrodził się koncept na dania dla restauracji Signature. Szefa Kuchni Wojciecha Kiliana zaprosiłem w świat moich smaków, licząc że pomoże mi w tej nowej wyprawie jako doświadczony w kuchni przewodnik”.

Zobaczcie w naszej galerii czy gwiazdy wyglądały równie smakowicie, jak serwowane dania!  

1/9
Copyright @ONS
1/9

Borys Szyc i Justyna Nagłowska

2/9
Copyright @ONS
2/9

Aleksandra Kwaśniewska

3/9
Copyright @ONS
3/9

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak

4/9
Copyright @ONS
4/9

Anna Kalczyńska

5/9
Copyright @ONS
5/9

Anita Lipnicka i Mark Gray

6/9
Copyright @ONS
6/9

Michał Piróg

7/9
Copyright @ONS
7/9

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk

8/9
Copyright @ONS
8/9

Odeta Moro

9/9
Copyright @ONS
9/9

Monika Mrozowska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?