Sprawdźcie, kto zachwycił!

Sabina Zięba 14 czerwca 2018 12:30

Już od czwartku 14 czerwca w menu restauracji Signature klienci znajdą wyjątkowe dania, które wraz z szefem kuchni, Wojciechem Kilianem, przygotował Borys Szyc! Jest on trzecią gwiazdą po Małgorzacie Sosze oraz Anicie Sokołowskiej, która została zaproszona do autorskiego projektu Signature Gwiazd. Warto wspomnieć, że aktor ma już pewne doświadczenie w gastronomii, bo od kilku lat z powodzeniem prowadzi własną restaurację na warszawskim Mokotowie.

Do lokalu mieszczącego się w Warszawie przy ulicy Poznańskiej 15 w XIX-wiecznej kamienicy (w której swego czasu znajdowało się poselstwo i ambasada sowiecka) na premierę nowych dań przybyło wiele przyjaciół Szyca, m. in. Agnieszka Woźniak-Starak z mężem, Aleksandra Kwaśniewska, Joanna Kulig, Anita Lipnicka czy Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk. Artystę wspierała również jego narzeczona, Justyna Nagłowska.

Sam powiedział: „Uwielbiam podróżować. Podróżuję nie tylko z przewodnikiem i po dobrych hotelach. Podróże kulinarne są dla mnie bardzo istotne w poszukiwaniu nowych smaków lub odnalezieniu dawnych, tych najukochańszych, zapomnianych. Właśnie z tych dwóch dróg poszukiwań zrodził się koncept na dania dla restauracji Signature. Szefa Kuchni Wojciecha Kiliana zaprosiłem w świat moich smaków, licząc że pomoże mi w tej nowej wyprawie jako doświadczony w kuchni przewodnik”.

Zobaczcie w naszej galerii czy gwiazdy wyglądały równie smakowicie, jak serwowane dania!  

1/9
Copyright @ONS
1/9

Borys Szyc i Justyna Nagłowska

2/9
Copyright @ONS
2/9

Aleksandra Kwaśniewska

3/9
Copyright @ONS
3/9

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak

4/9
Copyright @ONS
4/9

Anna Kalczyńska

5/9
Copyright @ONS
5/9

Anita Lipnicka i Mark Gray

6/9
Copyright @ONS
6/9

Michał Piróg

7/9
Copyright @ONS
7/9

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk

8/9
Copyright @ONS
8/9

Odeta Moro

9/9
Copyright @ONS
9/9

Monika Mrozowska

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!