Kto jeszcze pojawił się na imprezie?

Redakcja VIVA! 4 lipca 2022 12:30

W niedzielę 3 lipca na warszawskim Torze Służewiec odbyło się wielkie święto wyścigów konnych. Goście mieli okazję podziwiać emocjonujące wyścigi konne, w tym gonitwę Westminster Derby, w której walkę stoczyło aż 17 koni. Piękna pogoda i wyjątkowe wydarzenie przyciągnęły na imprezę mnóstwo osób, także gwiazdy.  A jako, że wyścigi konne to nie tylko sportowe wydarzenie, ale też historycznie stylowe święto, panie pojawiły się w ciekawych lookach. Oczywiście nie mogło zabraknąć kapeluszy! To nieodłączny element Derby, a w dniu wyścigów na Torze odbywa się nawet konkurs na najpiękniejszy kapelusz. Jak wyglądały gwiazdy?

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy zwątpiła w miłość, pojawił się on. Oto historia Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartłomieja Wróblewskiego

Małgorzata Kożuchowska na Gali Derby 2022

Aktorka postawiła na look w klimacie retro. Sukienka w grochy (zwróćcie uwagę na kolorowy wzór kwiatowy, który towarzyszy grochom) krojem nawiązywała do strojów z lat 30 XX wieku. Jakie nakrycie głowy wybrała Kożuchowska? Małgorzata założyła jasnobeżowy fascynator z czarnym elementem, który pięknie dopełniał look. Podobnie jak beżowa torebka o fantazyjnym kształcie. A jak wyglądały inne gwiazdy? Ida Nowakowska prezentowała się delikatnie w białym looku z czarnymi akcentami. Na biel zdecydowała się też projektantka Viola Piekut.

Zobacz zdjęcia gwiazd na Gali Derby 2022 w naszej galerii. 

1/6
gwiazdy na Derby 2022
Copyright @Jacek Kurnikowski/AKPA
1/6

Małgorzata Kożuchowska na Gali Derby 2022

2/6
gwiazdy na Derby 2022 6
Copyright @Jacek Kurnikowski/AKPA
2/6

Ida Nowakowska-Herndon na Gali Derby 2022

3/6
gwiazdy na Derby 2022 4
Copyright @Jacek Kurnikowski/AKPA
3/6

Rafał Maślak i Kamila Maślak na Gali Derby 2022

4/6
gwiazdy na Derby 2022 piekut
Copyright @Jacek Kurnikowski/AKPA
4/6

Viola Piekut na Gali Derby 2022

5/6
gwiazdy na Derby 2022 wolinski
Copyright @Jacek Kurnikowski/AKPA
5/6

Dawid Woliński na Gali Derby 2022

6/6
gwiazdy na Derby 2022 7
Copyright @Jacek Kurnikowski/AKPA
6/6

Anna Grochowska na Gali Derby 2022

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.