Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. AKPA / H&M / BonPrix / eobuwie / CCC
GET THE LOOK

Get The Look: Ubierz się, jak Agnieszka Woźniak-Starak!

Jeans w zupełnie nowym wydaniu!

Aleksandra Frankowska 27 sierpnia 2021 13:27
Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. AKPA / H&M / BonPrix / eobuwie / CCC

Agnieszka Woźniak-Starak słynie z bardzo dobrego stylu. Jej stylizacje są zawsze przemyślane i dobrane pod kątem najnowszych trendów. Ponieważ ostatnie dni przypominają ją te jesienne, na ramówkę TVN, gwiazda stacji wybrała jeansowy look, któremu nadała ponadczasowego charakteru. Wyglądała zjawiskowo, a oczy wszystkich skierowane były właśnie na nią! Wiemy, jak odtworzyć tę stylizację!

Czytaj też: Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła z Instagrama. „Za dużo wrażeń, wydarzeń i emocji...”

Agnieszka Woźniak-Starak w jeansowym komplecie podczas ramówki TVN

Dziennikarka i prowadząca program Dzień Dobry TVN, postawiła na podczasową stylizację. Chociaż jeans kojarzy nam się przede wszystkim z luzem i wygodą, Woźniak-Starak tak dobrała poszczególne elementy swojego looku, że wszystko świetnie współgrało i było mocno casualowe. Jasny jeans, podchodzący pod słynny marmurkowy, zarówno na kurtce jak i na spodniach w stylu boyfriend. Do tego bluzka w biało niebieskie wzory z szarfą na szyi, jeansowa torebka oraz kowbojki w odcieniu beżu z czarnym czubkiem. Nonszalancko, a jednocześnie z klasą! Nic, tylko naśladować, bo to absolutne hity na jesień 2021!

Zobacz też: Agnieszka Woźniak-Starak w symbolicznej stylizacji uczciła pamięć męża!

Ubierz się, jak Agnieszka Woźniak-Starak

Stylizacja dziennikarki przypadła do gustu wielu osobom. Jeśli Ty też należysz do tego grona, możesz w prosty sposób odtworzyć ją także na sobie.

Spodnie w stylu boyfriend w jasnym odcieniu znaleźliśmy w H&M w cenie 59,99 zł. Pasującą kurtkę w swojej ofercie ma marka BonPrix, za jedyne 149,99 zł. Buty w stylu Agnieszki Woźniak-Starak znajdziecie w eObuwie za 149,99 zł, zaś torebkę w CCC za 119,99 zł. Gotowe! 

Jeansy boyfriend
Fot. H&M

Jeansowe spodnie, H&M, 59,99 zł

Kurtka jeansowa
Fot. BonPrix

Jeansowa kurtka, BonPrix, 149,99 zł

Kowbojki beżowe
Fot. eobuwie

Buty eObuwie, 149,99 zł

Jeansowa torebka
Fot. CCC

Torebka CCC, 119,99 zł

Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. AKPA / H&M / BonPrix / eobuwie / CCC

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.