doda-natalia-siwiec-malgorzata-rozenek-i-inne-gwiazdy-ktore-nosza-peruki-i-doczepy
Fot. InstagrInstagram @dodaqueen @nataliasiwiec.official
O TYM SIĘ MÓWI

Doda, Natalia Siwiec, Małgorzata Rozenek i inne gwiazdy, które noszą peruki i doczepy!

Jak się prezentują?

Paulina Filipowicz 27 lipca 2020 18:29
doda-natalia-siwiec-malgorzata-rozenek-i-inne-gwiazdy-ktore-nosza-peruki-i-doczepy
Fot. InstagrInstagram @dodaqueen @nataliasiwiec.official

Gwiazdy coraz częściej korzystają z trików korygujących urodę. Duża część celebrytek otwarcie mówi o korzystaniu z upiększających zabiegów i usług salonów piękności. Ostatnio gorącym tematem są... doczepy i peruki! Zaledwie kilka dni temu jedna z najpiękniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, Natalia Siwiec, w mediach społecznościowych przyznała się do noszenia doczepianych włosów. Jak się okazuje, nie jest jedyną celebrytką, która w taki sposób podkręca swoją fryzurę! Jakie gwiazdy noszą doczepy i peruki?

Gwiazdy, które noszą peruki i doczepy

Natalia Siwiec opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na których zachwyca bujną fryzurą. "Czasami włos wyjdzie idealnie" - napisała gwiazda pod postem. Zaciekawieni fani prosili o porady, co zrobić, żeby uzyskać efekt pięknych i gęstych włosów. Natalia postawiła na szczerą odpowiedź: "Doczepiam". Trzeba przyznać, że fryzura wygląda niezwykle naturalnie i podkreśla urodę modelki. Które jeszcze gwiazdy sprawiają, że ich fryzura jest bujniejsza?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czasami włos wyjdzie idealnie 🥳

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

Beata Kozidrak to artystka, która zawsze zachwyca idealną stylizacją i makijażem. Jej znakiem rozpoznawczym są również bujne blond fale na włosach, które podczas występów czy ważnych imprez podkręca doczepami czy perukami.

Kolejnymi gwiazdami, która słyną z burzy blond loków są Magda Gessler oraz Joanna Liszowska. Restauratorka na branżowych eventach często pojawia się w doczepach. Natomiast aktorka serialu Przyjaciółki do ról regularnie musi zakładać peruki!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hey.... #blond #woman #power #change #fun #beauty #makeup #on

Post udostępniony przez Joanna Liszowska (@joannaliszowskaofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moje smaki w @bodychief .. Próbujcie, sprawdzajcie... Body Chief, jest pysznie

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Peruki i doczepy nie są obce również dla Dody. Piosenkarka nie ukrywa, że podczas występów na scenie czy na palnie teledysków często nosi sztuczne włosy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Małgorzata Rozenek-Majdan choć dziś ma włosy w długości do ramion, kiedyś stawiała na długą blond fryzurę. Jak się okazuję, gwiazda stosowała doczepy. Włosy sprowadzane ze Szwecji miały kosztować prezenterkę prawie 40 tysięcy złotych!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na planie #workinprogress

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

dziś Łódź 😄 już nie mogę się doczekać😄 czy u Was w Łodzi też tak pada?😄

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Na peruki chętnie stawia polska projektantka Ewa Minge. Czasami pokazuje się w rudych lokach inny razem w długich czarnych włosach. O noszenie peruki podejrzewana przez fanów jest również Dagmara z Królowych Życia, której idealnie ułożona blond fryzura może być efektem noszenia sztucznych włosów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kto codziennie czeka na Was w domu ? Z kim spędzacie kwarantannę ? Moja banda , poza ludzkimi osobnikami , to 6 ogonków , 24 łapki i 12 uszek ! Kocham nad życie , choć kiedy wstaje rano czeka na mnie już 6 kuwet , 6 misek i 6 wrzeszczących stworków 😂 JEEEEEEEŚĆ!!!!!😂😻😻😻😻😻😻 wracam z pracy , 6 kuwet, 6 misek i ten sam wrzask . Ale jak zalegnę na kanapie ...natychmiast mam pled z sześciu klusek😂😂😂😂 strach się ruszyć bo zaraz zaczyna się przemarsz wojska , zmienia pozycji, walka kto bliżej twarzy , bo przecież trzeba całować koty 🙈. Doskonała rasa dla tych , co nie wiedzą psa czy kota ? Kochani kochajmy zwierzęta tak jak one nas kochają ❤️ . Nie pozbywamy się ich z domu, bo karma droga a ciężkie czasy idą , bo może wirusa roznoszą...nie roznoszą , bo.... Nie ma żadnych wymówek . Nie wyobrażam sobie oddać przyjaciela . Nie wyobrażam sobie życia bez zwierząt . Pasje tę zawdzięczam rodzicom , pierwszy prezent jaki pamietam od nich to pies . Urósł na tamte czasy większy ode mnie ale nikt mi w piaskownicy nie podskoczył 😂 #avepolska

Post udostępniony przez Eva Minge Priv (@eva_minge)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wielu moich przyjaciół ,to osoby ze środowiska LGBT. Nie tylko z racji zawodu , który jest w tym środowisku, na różnych szczeblach bardzo popularny . Są wśród nich świetni , szanowani lekarze, prawnicy, wykładowcy uniwersyteccy, dyrektorzy banków i prezesi firm . Są przydatni społecznie , oddani swojej pracy i rodzinie, tak rodzinie . Poza tą z więzów krwi, w większości żyją w długoletnich, bardzo udanych związkach . Nie ukrywają się od czasu kiedy temat przestał być tabu albo od zawsze choć tym było trudniej. Zwróciłam uwagę publicznie ,ze łatwiej byłoby przekonać, tę nieprzekonaną cześć społeczeństwa pokazując normalność tych ludzi, ich poświęcenie nie tylko zawodowe ale i społeczne . Zauważyłam tak jak i oni , ze żyjemy w postkomunistycznym kraju i wszystko co inne budzi strach . Ryzykowne więc jest eksponowanie podczas wojny a na takiej się znajdujemy( o prawa mniejszości seksualnych) przerysowanych ,agresywnych postaw i wizerunków . Sprawa prawdziwa zostanie bowiem przykryta opakowaniem. Stad ludzie wklejają zdjęcia ekstremalnych par, w łańcuchach , prowadzających się na smyczy i podpisują „oni czekają na adopcje dziecka”. Na pierwszy rzut oka straszne ale to nie oni czekają na te adopcje, nie oni tak szczerze potrzebują równych praw ,bo im wystarczy zadyma na ulicy podczas parady . Mi osobiście nie przeszkadza żaden zewnętrzny środek wyrazu, sama jestem kontrowersyjna w swoim wizerunku i dlatego wiem jak potężnym problemem jest on właśnie w polskiej rzeczywistości i jak bardzo rozprawki nad rozstawem moim oczu przykryły moje potężne osiągnięcia zawodowe . Odwrotnie jak poza krajem gdzie moj wygląd był oczywistym wyrazem artystycznym człowieka ,który nieustannie kreuje nową rzeczywistość . Tam nikt nigdy nie napisał zdania o moim wyglądzie a wiele zdań o moich pracach . Ale to był i nadal jest inny świat . Ja straciłam w kraju ale ja odpowiadam za siebie tylko a środowisko lgbt za prawa potężnej grupy ludzi i uważam , ze na czas budowania świadomości społecznej o ludziach nieheteronormatywnych trzeba pokazywać ich wartości niedyskutowane zamiast z uporem krzyczeć z pióropuszem na głowie . Podkreślę raz jeszcze , moj pióropusz w Polsce mi zaszkodził .

Post udostępniony przez Eva Minge Priv (@eva_minge)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.