brad-pitt-ma-powod-do-dumy-jego-nowa-dziewczyna-nicole-poturalski-poszla-w-pokazie-na-milan-fashion-week
Fot. Getty Images/ImaxTree
O TYM SIĘ MÓWI

Brad Pitt może być dumny! Dziewczyna aktora Nicole Poturalski zadebiutowała na wybiegu!

Zabłysnęła na Tygodniu Mody w Mediolanie

Paulina Filipowicz 28 września 2020 14:29
brad-pitt-ma-powod-do-dumy-jego-nowa-dziewczyna-nicole-poturalski-poszla-w-pokazie-na-milan-fashion-week
Fot. Getty Images/ImaxTree

Tegoroczny Tydzień Mody w Mediolanie przyniósł sporo wrażeń i to nie tylko dlatego, iż jest pierwszym wielkim wydarzeniem w branży mody od początku pandemii. Na wybiegach nie brakowało zaskoczeń. Duża część pokazów odbyła się online, dlatego te stacjonarne wzbudzały jeszcze więcej emocji. Nie tylko kolekcje na sezon wiosna-lato 2021 są warte uwagi, ale również modelki, które je zaprezentowały. Wśród nich na wybiegu zadebiutowała nowa dziewczyna Brada Pitta - Nicole Poturalski.

Brad Pitt ma powód do dumy. Nowa dziewczyna aktora Nicole Poturalski poszła w pokazie na Milan Fashion Week 2020

Choć media od dłuższego czasu insynuowały ponowne nawiązanie bliższych relacji Brada Pitta z poprzednimi żonami, jak Angelina Jolie czy Jennifer Aniston, on postanowił zaskoczyć wszystkich swoją decyzją. Pod koniec sierpnia na jaw wyszła informacja, iż aktor spotyka się z młodszą o 29 lat niemiecką modelką!

Brad Pitt i Nicole Poturalski zostali przyłapani na lotnisku we Francji podczas wspólnych wakacji. Modelka i aktor spędzili urlop w Château Miraval, posiadłości Brada na Lazurowym Wybrzeżu. Kupił ją ponad 10 lat temu, za 67 milionów dolarów, jeszcze będąc w związku małżeńskim z Angeliną Jolie. Nicole Poturalski wywołała dużo kontrowersji pojawiając się u boku aktora, gdyż jak podają media, dziewczyna jest żoną niemieckiego restauratora Rolanda Mary! Według informatorów para żyje jednak w otwartym związku, a Roland wie doskonale o romansie swojej partnerki z Bradem Pittem.

Co wiemy o nowej dziewczynie Brada? Nicole Poturalski ma polskie korzenie, jest reprezentowana przez agencje Official Models oraz NEXT Models, a w branży występuje pod pseudonimem Nico Mary. Do tej pory jej zdjęcia publikowały m. in. Harper’s Bazaar i Grazia. We wrześniu natomiast trafiła na okładkę niemieckiego Elle. Nie mamy wątpliwości, że dzięki relacji z hollywoodzkim aktorem, jej kariera nabierze rozpędu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Boiling...

Post udostępniony przez Nico (@nico.potur)

Podczas tegorocznego Milan Fashion Week Nicole zadebiutowała na wybiegu. Modelka znana jest raczej jako fotomodelka, jednak teraz została zaproszona przez markę Boss w udział w pokazie. Poturalski zaprezentowała najnowszą kolekcję marki na sezon wiosna-lato 2020. Miała na sobie dopasowaną granatową sukienkę maxi, a po wybiegu przechadzała się bez makijażu. Brad Pitt z pewnością jest dumny ze swojej nowej dziewczyny. Jednak na próżno było szukać gwiazdora na widowni pokazu...

brad-pitt-ma-powod-do-dumy-jego-nowa-dziewczyna-nicole-poturalski-poszla-w-pokazie-na-milan-fashion-week
Fot. IMaxTree

TAGI #Brad Pitt

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.