Zobacz nasze wyjątkowe propozycje!

Artykuł sponsorowany 18 maja 2021 10:47

Najpiękniejsze prezenty to te, które wyrażają nasze uczucia i potrafią zastąpić tysiące słów. Obejrzyj zachwycającą biżuterię marki W.KRUK i wybierz prezent dla Mamy z okazji jej święta.

Biżuteria W.KRUK na Dzień Mamy

„Mamy tak wiele” – właśnie tak brzmi hasło najnowszej kampanii marki jubilerskiej W.KRUK przedstawiającej kolekcję dla Mam. Jest fantastyczne, bo każda z nas może dokończyć to zdanie inaczej i jakkolwiek to zrobimy, powiemy wiele o naszych Mamach, o relacji, jaka nas z nimi łączy i o nas samych.

Mamy tak wiele wspólnego.

Mamy tak wiele wspomnień.

Mamy tak wiele miłości i pełnych wdzięczności słów – tych wypowiedzianych i tych, które dotąd nie padły.

Mamy tak wiele sposobów, by powiedzieć „Kocham Cię” i „Dziękuję”.

Jednym ze sposobów na wyrażenie uczuć może być przemyślany, pieczołowicie wybrany prezent. Niekoniecznie praktyczny, jak np. kolejny mikser czy suszarka do włosów, ale za to piękny, niebanalny i podkreślający wyjątkowość relacji Matka - Córka. Zajrzyj do najbliższego salonu W.KRUK albo na stronę internetową WKRUK.pl. Na pewno znajdziesz coś, co da wyraz twoim emocjom.

Wśród klasycznych, ale też nowoczesnych propozycji przygotowanych przez markę W.KRUK specjalnie dla Mam znajdziesz m.in. srebrną biżuterię z motywem serca, kolekcję z emblematem marki oraz eleganckie perły w złocie i pozłacanym srebrze. Są tam także zegarki oraz torebki i portfele wykonane z najwyższej jakości skór.

Dobra wiadomość: każdą z tych rzeczy możesz kupić, korzystając z promocji –15% (biżuteria i zegarki) lub -20% (akcesoria).

I jeszcze jedna: przy zakupach za minimum 500 złotych otrzymasz także szkatułkę o wartości 149 zł za… złotówkę!

W ofercie W.KRUK cudowne jest to, że każda z propozycji doskonale sprawdzi się jako prezent zarówno solo, jak i w zestawie z innymi – wspaniale do siebie pasują nie tylko komplety! Dwa, trzy wisiorki zamiast jednego? Kilka bransoletek i kolczyki? Perły i złoto? Możliwości jest bez liku!

Materiał powstał z udziałem marki W.KRUK

1/5
kruk-biżuteria-dzień-mamy-2021
Copyright @Mat.prasowe
1/5

Biżuteria z zawieszkami jest minimalistyczna, ale równocześnie ma to "coś"!

2/5
kruk-biżuteria-dzień-mamy-2021
Copyright @Mat.prasowe
2/5

Fanki klasyki zakochają się w kolczykach, wisiorku lub bransoletce z perłami. Będą się wspaniale komponować w zestawie ze szkatułką od W.KRUK!

3/5
kruk-biżuteria-dzień-mamy-2021
Copyright @Mat.prasowe
3/5

Najlepsza biżuteria do wyrażenia uczuć? Oczywiście z motywem serca!

4/5
Pierścionki
Copyright @Mat.prasowe
4/5

Różowa szkatułka pomieści wszystkie prezenty dla twojej Mamy, np. oryginalne pozłacane pierścionki i kolczyki.

5/5
kruk-biżuteria-dzień-mamy-2021
Copyright @Mat.prasowe
5/5

Zegarek, portfel, a może elegancka torebka? Dzięki W.KRUK jest naprawdę wiele możliwości, aby sprawić radość mamie.

TAGI #biżuteria

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.