Beyonce
Fot. Mason Poole/A.M.P.A.S. via Getty Images
O tym się mówi!

Beyonce wydaje płytę w duchu lat 90. Jej stylizacje to odzwierciedlenie tego okresu

Zainspiruj się lookami gwiazdy!

Aleksandra Frankowska 22 czerwca 2022 11:27
Beyonce
Fot. Mason Poole/A.M.P.A.S. via Getty Images

Ta wiadomość zelektryzowała świat muzyki i mody… bowiem Beyonce powraca po latach z nowym albumem nawiązującym do lat 90. Renaissance to nie tylko nuty inspirowane poprzednimi dekadami, ale również stylizacjami, które pamiętamy z przeszłości. Kiedy premiera najnowszego krążka Beyonce? Czym jeszcze zaskoczy nas królowa?

ZOBACZ TEŻ: Oto niesamowita willa Beyoncé i Jaya-Z, warta 89 milionów dolarów!

Beyonce powraca z nową płytą w stylu lat 90. Kiedy premiera?

Beyonce powraca na scenę muzyczną. Na tę chwilę czekali wszyscy fani artystki, która zapowiedziała nową płytę Renaissance. Ostatni album, który wydała artystka ukazał się w 2016 roku, czyli aż 6 lat temu. Na premierę nie będziemy musieli wcale długo czekać, bowiem płyta ukaże się już 29 lipca. 16 utworów, które stworzyła artystka z pewnością zachwyci nie tylko jej fanów, bowiem będą to nuty w klimacie lat 90.

Beyonce uwielbia lata 90.

Wokalistka z pewnością nie bez powodu wybrała taki klimat dla swojego nowego albumu. Sama w swoich stylizacjach bardzo często przemyca trendy, które królowały właśnie w tamtym okresie. Elektryzujace kolory, jeansowe shorty z rajstopami w ciemnym kolorze czy skarpetki do sneakersów. Cała królowa Bey!

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ten dom to cud architektury! To tu Beyoncé i Jay-Z kręcili reklamę Tiffany&Co.!

Promocja płyty w Vogue

W ramach kampanii promocyjnej płyty, Beyonce pojawiła się na okładce brytyjskiego magazynu Vogue. Zdjęcia wykonał Rafael Pavarotti, a stylizacje, które wybrała Beyonce są iście ekstrawaganckie. Wśród nich znalazły się między innymi projekty takich marek jak Schiaparelli, Alaia oraz Adidas z kolekcji Ivy Park.

Czy Wy też z niecierpliwością czekacie na premierę nowej płyty Beyonce? 

TAGI #Beyoncé

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.